Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb szivatásotok amit veletek ill. ti csináltatok?

Figyelt kérdés
:DD
2013. jún. 24. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

amit velem :O?

6 hónapon keresztül megcsaltak .

2013. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

nekem is mint az elsönél csak én 3 hónap után jöttem rá... :)


amit én csináltam az még olyan 10 évvel ezleötti volt mikor táborban ipari ragasztoszalaggal körbetekertük egy srác lábát miközben aludt bokátol térdig és egész napja arra ment rá hogy ovatosan leszedje és ilyen foghillyas lett a lábszőre :D

2013. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen egy házibulin egy felelőtlen volt osztálytársunk (lány) annyira Új-Zélandig itta magát, hogy semmire nem emlékezett. Így hát másnap elmagyaráztuk neki, hogy végig ment rajta pár fiú (persze a valóságban nem). Azt az arcot látni kellett volna és még rejtett kamerás felvétel is készült.


Mekkora kis rohadt *ecik voltunk akkor még! :D

2013. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
osztálykiránduláson langyos vízbe tettük a srác kezét és hát mit mondjak kicsit nedves lett a lepedője
2013. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Osztálykiránduláson idegesített egyik osztálytársam,kizártam éjszakára (10-15 fok lehetett akkor) és az ablakon kidobtam a takaróját és a matracát....aztán megcsináltam még 2 napon keresztül de ez már nem fontos
2013. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem is folyamatosan megcsaltak.
2013. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Engem kihasználtak/megcsaltak/becsaptak csajok, kettő is!


Volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam régen már-már majdnem meg is szereztem erre a barátnője betetta az ajtót köztünk mert neki meg én tetszettem és így szétrobbasztott minket hogy legyek az övé. A mai napig gyűlölöm azt a lányt de meg kapta amit akart eljátszottam vele hogy járnuk, majd 4 nap múlva csak egyszer megmondtam neki hogy utálom egy utolsó kú_va és csak azért jartam vele hogy szakítás legyen az egészből hogy érezze ő is milyen ízű a szakítás! Szerintem megérdemelte, 3 napig sírt is de visszakapta amit velem művelt mert ő tett kersztbe nekem a másik lánynál. Aztán később ezt elmeséltem a lány barátnőjének na az meg úgyanezt eljátszotta velem, őt gyűlölöm!!! A másik lányt pedig sohasem tudtam megszerezni akit szerettem.

2013. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem szúrtam ki senkivel. Na jó,egyszer,véletlen volt,mikor megbeszéltem egy találkát valakivel,akit netről ismertem csak,másodszorra találkoztunk volna,és az első is hát.. elég unalmas volt,hogy csak magáról beszél,meg hisztizik,meg nyavalyog... Tél is volt,szétfagytam a padon,meg az egész néma hallgatások és kérdezz-felelek sorozata volt...Szóval mondjuk úgy,hogy nem vett le a lábamról. Jó előre megbeszéltük a következő találkozót,gondoltam,lehet,hogy csak elsőre ilyen,nem adom fel,csak nekem meg teljesen kiment a fejemből. Aztán írt,hogy mekkora k csög r hadék vagyok,hogy átb asztam,akkor jutott csak eszembe,hogy miről van szó.. Az óta nem beszéltünk..


Engem még nem nagyon szivattak meg,vagy ha igen,általában nevettem rajta. Kivéve,mikor megismerkedtem egy fiúval,találkoztunk,nagyon rendes és kedves is volt,túl szép,hogy igaz legyen... Egy másik év Szilvesztere volt,úgy beszéltük meg,hogy együtt ünnepeljük,hetek óta ezt vártam. Együtt nézzük a tűzijátékot,minden.. Nem nagy dolog,de sosem történt velem ilyen,és nagyon beleéltem magam. Erre éjfél előtt 10 perccel felhív(itt már egyébként is el voltam keseredve,mert milyen az,ha az utolsó 10 percben találkozunk csak),hulladög részegen,háttérben a haverjai röhögése,majd dumál valami érthetetlent,aztán leteszi.. Utána ezt még 3-4 szer megtette,néhányszor elküldve a p.ba,aztán meguntam,és kikapcsoltam a telefont. Ennyi volt,4 hónapos "komoly" kapcsolat...


Volt pár enyhébb szivatásom még kölcsönösen is,de egyik se ütős annyira,csak apróságok,és nem lett ennyire rossz vége... :)

2013. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hol kezdjem?

Headshotoltam 1 srácot pezsgővel.


Az egyik lakótársam felett felrázott dobozos söröket nyitottunk. Reggel, mikor még aludt. Hányós-másnapos volt épp.


Cigit raktak a számba, és befogták az orrom, amíg aludtam.


Még általánosban, a 8.-os erdei iskolában sikerült beszereznünk vodkát. Nagyjából az volt az első piálásunk, nagyon kész voltunk. Természetesen a cigis havernál volt vagy 4 doboz, úgyhogy a nem dohányosok is rápöffentettek. Na, a lényeg az, hogy 6 ember egy srác pulcsijának zsebébe hamuzott egész éjjel. (Nem, nem gondoltuk, hogy kigyulladhat, de nem lett gáz, mert az egyik gyerek rendszeresen beleköpött)


5.-ben 3 napos, melegen, műanyag palackban álló vízhez 3 féle port töltöttünk (tudjátok, ilyen cukros sz@r, vízben kell oldani, és trágya íze lesz), majd szépen körbeadtuk egy össznépi köpködésre. A "szerencsés" tudatlan 2 napig itta azt a valamit, és még kínálgatott is minket.


Ez már középsulis: Egy gyerek kiütötte magát erdei iskolában. Bemászott az ágy alá, hogy ő most ott fog aludni. mi szépen bőröndökkel eltorlaszoltuk a kijáratot. Reggel azt se tudta, hol van.

2013. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ohh, azt is érdemes még leírnom, amikor nemes egyszerűséggel kibsztak a hátizsákommal a már "jót-érző" osztálytársak a faházból, mert nem vittem magammal cigit a táborba. A szívatás az volt, hogy az összes pia a hátizsákomban volt. :)
2013. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!