Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyon furcsa és beteges,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon furcsa és beteges, hogy a fiú változatomat tartom ideálisnak?

Figyelt kérdés
Vékony, átlagos magasságú, fehér bőrű, kék - szemű, világosbarna hajú / szőke fiúkhoz vonzódom testileg, pont olyanokba, mint amilyen én jómagam is vagyok, csak lányban. Ez nem beteges? Úgy tudom mindenki az ellentétéhez vonzódik. 14/L
2016. márc. 13. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy buta általánosítás, nem feltétlenül vonzódik mindenki az ellentétéhez.
2016. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2016. márc. 13. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkinek olyan pár kell, amilyen önmaga. Kézilabdázó haveromnak kézis lány kell, focistának focista, nekem harcos, sakkozónak sakkozó. Ez ilyen. Az a ritka, ha valakinek az ellentéte kell. De nekem például a pont ilyen lányok, mint te, tetszenek a legjobban. :D De ez csak a külső persze. Csinálsz valamilyen harci stílust? 0.0
2016. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
kék szemet leszámítva igaz rám :D
2016. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Firedoom ***** válasza:
Ez cseppet sem szokatlan, foleg ha az ember hobbijarol van szo. Mindenki olyat szeretne maga melle akivel el tud beszélgetni. A külső hasonlo, bar nem mindig van igy. En vékony, magas srackent a hozzam hasonlo lányokhoz vonzódom, de fel lehetne hozni számtalan mas példát is. Egyéne válogatja.
2016. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek 😊

#4: Húúú, nagyon jól nézhetsz ki😍

2016. márc. 13. 19:56
 7/9 Firedoom ***** válasza:
Kerdezo, ha te ebből a két informaciobol arra kovetkeztetsz, hogy félisten vagyok akkor legyen mindig igazad :'D
2016. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez 3 információ pls 😂
2016. márc. 13. 20:27
 9/9 Firedoom ***** válasza:
Gyerekek erre meg én sem tudok mit mondani :'D minden tiszteletem az One, holgyem ;)
2016. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!