Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a magyar fiú-cigány lány kapcsolatról?

Figyelt kérdés

17 éves magyar fiú vagyok.A sulinkba jár egy 16 éves félcigány lány,az anyukája a magyar,az apukája a cigány,de már elváltak,és a nevelőanyja is cigány. A lényeg a lényeg,hogy a szülei normálisak,a lány is,nem drogozik,nem cigizik,és jól tanul és higénikus is. Nagyon megkedveltem,mar volt csók is. Viszon olvastam egy helyen hogy ha veszekedés van kijön belőlük a cigányvér és átkozodnak meg minden.Én egyszer veszekedtem vele,de egy csúnya szót se mondott.Nagyon normális.Én járnék is vele,DE..egy a baj,hogy a szüleim rasszisták..Mindig ha ittvannak vendégek akkoris szidják a cigányokat és mondják hogy remélem a fiamnak normális magyar barátnője lesz és nem bü..s cigány..

Mit tegyek?


2016. márc. 13. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
nagy lesz a csálád
2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne keveredj!
2016. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem tartsd titokban a kapcsolatot, lehet egy hónap után vége lesz :)
2016. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is tartsd titokba nekem is vam hogy neha tetszik egy egy cigany csaj de cigany

O meg csak fel cigany

Van egy csaj akit eleg regota ismerek es elmondta hogy felig cigany de addig eszre se vettem volna

2016. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha o nem akarja titokban tartani akkor mit csinaljak? ..
2016. márc. 13. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Az o szulei tudnak rola a tieid nem

Esetleg mond el hogy rasszistak es ezert

2016. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De ha ezt elmondom lehet hogy ugy lesz vele hogy akkor igy nincs ertelme a kapcsolatnak..

Exem szülei is rasszistak voltak,ki is dobták otthonról exem nővérét,mert egy cigányfiúval jött össze,a csaj ki is költözött hozzá azóta mivel kidobták.

2016. márc. 13. 22:02
 8/15 anonim válasza:
95%
Szerintem ne tartsd titokban. Nyilván már te is látod, hogy nincs olyan, hogy "cigány vér", csak neveltetés. Akit jól neveltek, az normális lesz, és ennyi a történet. Te is normális srácnak tűnsz, amiből arra következtetek, hogy a szüleid sem lehetnek abból az elvakult, ostoba fajtából való rasszisták, hanem valószínűleg inkább valamilyen negatív tapasztalatból általánosítottak. Szerintem beszélj velük, és ígértesd meg, hogy tizenöt percig beszélgetnek a lánnyal, mielőtt megítélnék. Úgy érzem, ebből valami szép dolog is kijöhet, és bár eddig a szüleid tanítottak neked dolgokat, most lehet, hogy te tanítasz nekik valami fontosat. :)
2016. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindig húzzál gumit.
2016. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gumit amugy is huzunk
2016. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!