Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magyar lány, cigány fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány, cigány fiú kapcsolat?

Figyelt kérdés
5 honapja lassan hogy ugymond egyutt vagyunk, de az en szuleim nem tudnak rola, konkretan kinyirnanak ha megtudnak hogy egy cigany fiuval vagyok. A fiu teljesen normalis, csak magyar haverjai vannak, nagyon helyes,tiszta fiu. Szulei is nagyon normalisak rendes, jol fizeto munkahelyuk van. Es meg szeretnenek ismerni mar, de en nagyon nem szeretnem azert bennem van egy kicsi felsz. Arrol nem beszelve ha megtudnak a szuleim ajaj.. Elgondolkodtam, hogy lenne-e ertelme folytatni ezt a kapcsolatot a fiuval, mert o komolyan gondolja ezt az egeszet, de azert bennem van azis hogy cigany meg minden.. Mindketten 15 evesek vagyunk!
2015. dec. 25. 11:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem mondd el a szuleidnek, fotozd le a hazukat, a szuleit meg ismertesd ossze a ket csaladot. Ha tenyleg normalisak es feher ember korulmenyek kozott elnek a szuleid lathatjak hogy csak etnikai kulonbseg van ami elhanyagolhato a tarsadalmi helyuk es az eletszinvonalbeli allapotuk mellett
2015. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Voltam mar naluk, a hazuk teljesen rendben van, semmi rendetlenseg sincsen. Az a baj hogy megse hallgatnak a szuleim, annyit tudnak rola hogy cigany es elitelik teljesen. Nem tudom mit tegyek..
2015. dec. 25. 11:56
 3/35 anonim ***** válasza:
59%

Sok problémától kíméled meg magad, a szüleidet és a srácot, hogy ha most kiszállsz ebből a kapcsolatból.

Hidd el nekem több lesz a bánat mint az öröm ebből a kapcsolatból!

2015. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Miert lenne több bánat?
2015. dec. 25. 12:13
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

Ha szerititek egymást akkor ne számitson mások véleménye

Előbb utóbb a szüleidnek is elkell fogadniuk

2015. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!:)

Én is ilyesmi helyzetben vagyok, bár az enyém kicsit jobb :)

Ha gondolod írj rám, és elmesélem ha érdekel és talán tudunk egymásnak segíteni :)

2015. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, adnál valami elérhetőséget? :)
2015. dec. 25. 13:30
 8/35 anonim ***** válasza:
46%

Sajnálom, hogy felszínes, rasszista b*nkók a szüleid. :(

Egy normális szülőnek nem az számítana, hogy mennyire pigmentált a gyereke szerelmének a bőre, hanem az, hogy milyen ember.

Hogy lenne-e értelme? Szereted? Ha igen, akkor persze, hogy van értelme! A szülőknek meg nem kell mindenről tudni, na.

Vagy szerinted az jobb lenne, ha mások miatt szakítanál vele, és később olyan mellett állapodnál meg, akit kevésbé szeretsz?

2015. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek ilyet, hogy rendes és rendezett cigány egy magyar lánnyal volt. Minden szép és jó volt...egy darabig.

Én a #3 válaszoló véleményét osztom. Viszont ez csakis a te döntésed, viszont ha komolyabban szeretné, akkor a szüleidnek be kell mutatnod.

2015. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

Mintha ez egy kicsit divat lenne manapság....

Van ezzel kapcsolatban egy rossz tapasztalatom és nem tudok pártatlan lenni.........plusz egyszerűen nem értem...biztos van sok magyar srác, aki tetszik....nem értem, miért nehezítetted meg a saját dolgod, mikor tudtad, hogy ez lesz. Néha kicsit logikusan is kell tudni gondolkodni, és hagyni, hogy ne mindig a szívünk irányítson, mert az sok mindenkit félre vezet....

Ha úgy gondolod, van a kapcsolatotoknak ÍGY jövője, akkor folytasd. Ha nincs, akkor ne.

2015. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!