Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire szímít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire szímít ha virágot kaptok, hogy be tartja-e a srác a páratlan szál szabályt?

Figyelt kérdés
Úgy neveltek, hogy ha egy lánynak virágot veszek akkor páratlan számú legyen. (1,3,5stb. szál) Nem tudom, hogy miből ered csak így neveltek. Viszont szerintem az hatásosabb lenne, ha mindig eggyel több szálat vinnék. Ti mit gondoltok?

2016. márc. 14. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb mennyiségben (10 szál felett) teljesen mindegy (sőt, talán jobb is a páros), de tíz alatt tényleg jobban mutat a páratlan.

Remélem segítettem :) 19/L

2016. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Elso randin nincs virag
2016. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért páratlan, mert páros számút a temetőbe viszünk.
2016. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem az a fontos, hanem a szándék. nem fogom számolgatni, hogy hány szál rózsát kaptam.. 18/L
2016. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a négyes válaszolóval.
2016. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobban mutat ha páratlan amíg kevés van, de nem állnék le számolgatni:D A szándék a lényeg. Mondjuk én alapból elvagyok virág kapás nélkül, az se elvárás.
2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a szandek lenne fontos. Bar igy belegondolva tenyleg furcsa lenne 2 szal viragot kapni,de nem kuldenelek el emiatt.:D
2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Némiképp segítettetek de még mindig nem teljesen tiszta a dolog. Én elviekben arra gondoltam, hogy elsőre vittem a lánynak egy szál vörös rózsát, és azon gondolkodtam, hogy legközelebb kettőt viszek, majd hármat és így felfele. Nem tudom, ez kinek mennyire jönne be?
2016. márc. 15. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után k_rva sok pénzed dog elmenni erre, szerintem furcsa. Ha nagyon akarod ezt, akkor havonta vigyél neki 2-vel többet és akkor hülyén se néz ki.
2016. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!