Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szeretitek a virágot, és a második randin a srác egy szál rózsát visz, és mellé még megcsókol annak örülnétek,? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
második randin a csók még szerintem túlzás.a rózsa jöhet de inkább egyenlőre csak arcra puszi persze ha a lány nyitottabb feléd akkor lehet csók.de nem hinném hogy második randinál örülne neki a lány.... 23/L
2015. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más meg azt mondja ,hogy elszúrom ha nem csókolom meg
2015. febr. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
miért szúrnád el, ha nem csókolod meg? szerintem sokkal többre fogja értékelni, ha kap tőled egy szál rózsát, mint ha megcsókolod. szerintem most még csak elég lenne puszi, és egy hosszabb ölelés. esetleg ha annyira látod a lányon, hogy majd megőrül érted, akkor csókold meg, de második randin szerintem még nem vagy elkésve ezzel. 20/L
2015. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hááát, én például örülnék. Jó, a csók az relatív, de a rózsa, annyira cuki lenne :))) 14/L
2015. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

a felszínes, p*csa csajok biztos örülnek neki, de én biztos hogy felpofoználak, vagy minimum meg lenne rólad a véleményem. A rózsával nincs baj, bár kissé tipikus.

20/L

2015. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!