Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Drága kedves. " Lányok és...

"Drága kedves. " Lányok és Nők! Mit tennétek az abban a helyzetben, ha egy srác spontán odanyújtana nektek egy szál virágot és elmondaná mennyire tetszetek neki? (mindössze néhány sor)

Figyelt kérdés

Tehát a szituáció a következő.

Ti egy szórakozóhely előtt álltok szombat estefelé egy meleg nyári napon ami legyen mondjuk szerda (na jó legyen csütörtök) , mindegy is egy meleg nyári nap és kész.

Szóval ott álltok úgy este 10 vagy 11 körül és éppen a barátnőitekkel beszélgettek az aktuális divatról és persze arról, hogy mekkora disznók is a férfiak, amikor arra lesztek figyelmesek, hogy egy számotokra valahonnan ismerős (a 10.000 facebbok ismerősötök közül az egyik), átlagos kinézetű srác odalép hozzátok egy szál virággal (vagy virágszállal, mindegy is) a kezében ami nem egy rózsa, de így is valami szép, legyen például egy szál szegfű.


Nos, odamegy hozzátok, egy kicsit félrehív, hogy mondani szeretne valamit, a szemetekbe néz, átnyújtja a virágot és elmondja, hogy már régebb óta tetszetek neki és szeretne elhívni titeket hétvégén egy randira ami egy séta lenne a közeli parkban, beszélgetés egy padon és fagyizás (ezt persze ti akkor még nem tudjátok, ez értelemszerűen titok ugye...).


Ebben az esetben mit csinálnátok, kérlek válasszatok az alábbi pontok közül!



1 - Nem fogadjátok el a virágot, hanem azonnal lekevertek neki egy pofont, hogy legközelebb megtanulja hol a helye.


2 - Elfogadjátok a virágot, de csak azért, hogy azzal vágjátok pofán a szerencsétlent majd mintha mi sem történt volna visszamentek beszélgetni a barátnőitekhez.


3 - Úgy tesztek mintha elfogadnátok, de közelebb lépve orvul tökön rúgjátok a szegény párát és miután rövid ideig kuncogva figyeltétek ahogy összegörnyedten fekszik a földön, bementek riszálni a büdös, szétkúrt p1csátokat!


4 - Paprika sprayt fújtok az arcába/szemébe és miközben üvölt a spray hatása miatt bokán rúgjátok.


5 - Gázpisztollyal pofán lövitek mert miért ne?


6 - Széles mosollyal elfogadjátok a virágot, de nyomban azután ledobjátok a srác elé a földre és gúnyos vigyorral megfűszerezve széttapossátok a magassarkútokkal a gyenge virágszálat. Ezt végignézve hatalmas kacajjal kiröhögitek a csalódás miatt elérzékenyült és könnyes szemű fiút, majd visszamentek a barátnőitekhez még hetekig röhögtök az eseten.


7 - Szóltok az éppen azon a héten aktuális magas, kigyúrt, hosszú és vastag farkú, de még vastagabb pénztárcájú, bunkó, primitív és mérhetetlenül ostoba kanotoknak aki természetesen éppen egy másik lányt fűz szexre a tudtotokon kívül, hogy jöjjön ki és rúgja le a hősszerelmes veséjét, majd miután megtette, félrevonultok egy eldugottabb helyre "megjutalmazni" lovagotokat.


8 - Telefonon felhívjátok 5-6 jól megtermett, ex-sittes, homoszexuális haverotokat, hogy vigyék el a srácot valami elhagyott épületbe és kicsit világosítsák fel őt a szexualitás sötét oldaláról.


9 - Szóltok a majd még csak következő héten aktuális magas, vékony, ecsethajú, flegma, gyökér, "yoloswagpáwa" pasitoknak aki odabent éppen egy lánnyal és egy hasonló küllemű sráccal smárol egyszerre, hogy menjen ki és rendezze át a gyerek arcát, majd miután ez megvolt, beszálltok negyediknek a buliba és elmentek a pasitok lakására, hogy megünnepeljétek és egyben el is felejtsétek az aznap este történt képtelen esetet.


10 - Kihívjátok a rendőrséget szexuális zaklatás miatt és miközben bilincsben viszik el a balszerencsés srácot majd megszakadtok a nevetéstől miközben éppen azt parodizáljátok hogyan próbálta átadni a virágot.


11 - Felfeditek az eddig jól eltitkolt szuper képességeteket ami az, hogy képesek vagytok a testeteket arányosan a 20-szorosára növelni, majd bekapjátok a srácot, megrágjátok és kiköpitek a földre. Ezután visszaváltoztok normál méretűre és rendeltek még egy koktélt, hogy kimossátok a pórul járt srác ízét a szátokból.


13 - Felhívjátok egyik vadászismerősötök akivel egy vadlesen "ismerkedtetek meg" 4 másik vadászbarátjával egyetemben, hogy barátkozzon össze a sráccal és vigye el szarvast lőni ahol igazán nem bánnátok, ha történne egy előre nem látható vadászbaleset ami abból állna, hogy egészen véletlenül szarvasnak nézik a srácot.


14 - Úgy tennétek mintha nagyon örülnétek a gesztusnak, behívjátok bulizni, de leitatjátok majd elviszitek egy előre berendezett konténerbe ahol egyik sebész ismerősötök aki már többször megbökött titeket a "fecskendőjével", kiveszi a szerveit amit eladtok a feketepiacon mert éppen akkor nem telik Gucci csizmára, nektek viszont kell egy!


15 - Halloween alkalmából egy machetével levágjátok mindkét lábát majd fogjátok az egyiket és agyonveritek vele.


16 - Aktiválnátok az eddig mélyen titkolt szuper-savköpő képességeteket, majd leköpitek így leolvasztva a pórul járt kedves srác undorító arcát.


17 - Fejbe vágjátok a netadó ellenes tüntetésre készült transzparensetekkel majd a karót beleállítjátok a hátába ahogy Neil Armstrong is csinálta a holdra szállásnál az amcsi zászlóval.


18 - A fentebb leírtak mindegyike!



Tehát adottak az opciók. Úgy érzem minden életszerű lehetőséget számításba vettem ami ilyenkor történhet és történni szokott, kérlek válaszoljatok őszintén, hogy a felsoroltak közül ti mit szoktatok tenni ilyen helyzetben avagy mit tennétek!


Olyan álszent és képmutató álszenteskedést (igen, ez szóismétlés volt) miszerint, *elfogadnátok a virágot*, *örülnétek a gesztusnak*, *szimpatikusnak találnátok a srácot*, *elmennétek vele randizni* kérlek mellőzzétek mert abszolút távol áll a valóságtól és senkit nem tudtok átverni!


(mielőtt még kérdezitek, a 12-es pontot szándékosan hagytam ki mert a földönkívülieket nem akartam belekeverni a dologba hiszen ők éppen a múlt heti szerencsétlenül járt fiún végeznek most morbid és fájdalmas kísérleteket amiért hasonló módon mert bepróbálkozni nálatok)



:DDD



2014. okt. 31. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha helyes a pasi, akkor örülnék a virágnak.
2014. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát Komám, te sem tudsz csajozni :D
2014. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

#1

Az elején írta, hogy átlagos a srác.

2014. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a 19. lehetőséget választanám ;)
2014. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 fahéjas Alien ***** válasza:
65%

Durva... ezt mind lepötyögni...:/


1. Nem az általad közhelyesnek vélt témákról beszélgetek a barátnőmmel.


2. Mivel nem szeretem a közhelyeket, így a vágott virágokat sem, mert egy az, hogy fölöslegesnek és pazarlásnak tartom (szerencsétlen virág), másrészt sablonosnak és unalmasnak.

Szerintem ha valaki tetszik neked és sóvárogsz utána, ne ilyen álombeli klisével akard elnyerni a szimpátiát. Az a jó, ha az emberek úgy tudják önmagukat adni, hogy közben nem vesztik el a varázsukat sem, hanem a tekintetükben ott van az a némi komoly érdeklődés, másrészt az is, hogy nem mintákat követnek, hanem valami olyannal nyitnak, amiben kicsit benne van a kézjegyük.


Bocsi, de nekem ez a véleményem.

2014. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Kínosan mosolyognék, elmondanám, hogy sajnos a tetszés egyoldalú, ezért a virágot sem fogadom el, más lány biztosan örülne neki. De köszönöm a bókot, kedves tőle, jól esett. Ennyi.
2014. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

A 18 közül egyik sem. :D


Elfogadnám a virágot (jólesne a kis lelkivilágomnak), bár a szegfűt nem szeretem. :P


Pár szót váltanák vele, aztán elhárítanám a randimeghívást. :)

2014. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha előtte átvert ugyan ez a pasi, és a lelkivilágomba tiport, akkor adja oda más nőcinek a virágját. Én meg visszavonulok az odumba.


Ha nem vert volna át( de átvert a galád!!!!) akkor elfogadtam volna bódógan a meghivást:D

2014. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
azért reméltem hogy a végén lesz egy két számodra pozitív pont is:DD szerintem amúgy lespanolhatnál Tarantinóval :Dd a jó öreg Quentin hozzád képest erjedt lepkefing
2014. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Hat wazze, figyuzz ide :D a fatnaziad kivalo, fogalmazni is tudsz, de a hozzaallasod... Humorosnak humoros, de engem szemely szerint nem kotne le, ha a valosag helyett ilyen fantazmagoriak gyartasaba olnel erofesziteseket.

Amugy az urlenyek nem szoktak olyan gondolszok lenni, nyugodtan beleirhattad vona ;)

2014. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!