Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja? Hagyjam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja? Hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Facebookon egy lánnyal beszélünk, de ő szerintem megunta az egészet. Mindig én írok neki, amire ő válaszol, de úgy, hogy a válaszra minimum 10 percet várnom kell és csak 1-2 mondatos válaszokat ad. Mindig én próbálok kitalálni valamit, ő soha nem mond/kérdez semmit. Kérdeztem, hogy megunt-e, de azt mondta, hogy nem.
2016. márc. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt 3-4 baratnom aki ugyan ezt csinalta. Es teljesen mas okbol valtunk el egymastol. Nem valoszinu, egyenfuggo. :)
2016. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Szemelyesen beszelj vele, figyeld a reakciojat. Ott egyszerubben megallapithati:D
2016. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet, nyaraláson ismerkedtünk meg és ő messze lakik tőlem.
2016. márc. 15. 08:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor most hagyjam az egészet és nem írjak semmit?
2016. márc. 15. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem elég gyakran, sőt szinte mindig ez volt. Figyelj, ha érdekelnéd, akkor ő is tenne a beszélgetésekért, érdeklődne, kérdezgetne, és nem egy szavas válaszokat írogatna. Most lehet azt mondani, hogy talán éppen nem ér rá, vagy nincs jó kedve, de ha mindig ezt nyomja, akkor nem hinném, hogy erről van szó, egyszerűen csak sok lehetsz neki. Szerintem akkor inkább élőben próbálj vele beszélgetni, ott úgyis jobban látod a reakcióit. Ha ott is ilyen lekoptató hozzáállása lesz, akkor nincs értelme tovább ostromolni. SZERINTEM...
2016. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!