Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elfogadni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viven kérdései kérdése:

Miért nem lehet elfogadni?

Figyelt kérdés

Sosem jártam senkivel;nem voltam szerelmes és senki se tetszett.De nem hiszik el;azt modjak hogy lehetetlen.Meg hogy-hogy ha egy fiú jonn a folyosón nem nézem milyen cuki meg ilyenek...

15/l


2016. márc. 15. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
vanak ojan emberek akik heterók vanak olyanok akik melegek vannak akik bik és vanak akik nem élnek nemi életet
2016. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emlékszem, rám már 7.-es koromban is furcsán néztek, mikor megkérdezték és azt mondtam nem tetszik senki. De engem sosem érdekelt mit gondolnak. Szerintem teljesen normális ha ennyi idősen még nem tetszik senki, úgyis előtted áll az élet!
2016. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert magukból indulnak ki.
2016. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!