Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja elfogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni hogy én más vagyok?

Figyelt kérdés
Egy lány, akivel már lassan 2.5 éve beszélgetek, végig tudta hogy tetszik nekem. Voltak közben fiúi, és megszakításokkal beszélgettünk mindig. Most bevallotta hogy míg a barátjával volt (akivel most szakított) végig rám gondolt, és engem akart... Soha nem mutatta ki ez idő alatt. A baj hogy én szinte szerelmes vagyok belé... Hihetetlenül imádni való.... Tegnap megbeszéltem vele a dolgokat, de nem ért meg... Azt mondja hogy most meg azért nem akar velem összejönni mert fél a távolságtól. De akire te gondolsz folyamatosan, és fontos neked, azért te még csak meg sem próbálnád hogy működhet-e? Úgy gondolom hogy azért fél a távkapcsolattól mert az ez előtti barátja folyamatosan elvárta tőle hogy ő utazzon. Sajnos nem érti meg hogy én nem ilyen vagyok... Nem várnám el ezt tőle. Akármennyire mondom, még csak meg sem akarja próbálni... A mai napom szörnyű volt... Egész nap rá gondoltam és hogy ha most nem jön össze ez a dolog, mert mondhatni lassan 2.5 éve várok hogy legyen köztünk valami (csak nagyon röviden írtam le a köztünk lévő dolgokat). Ha ma nem mondja ki hogy akar valamit és hogy próbáljuk ki, szerintem az lesz a legjobb ha elfelejtem, immáron teljesen. Ennyi szenvedés után, amit tudatlanul is, de nekem okozott, nem hiszem hogy ha most nem jön össze, akkor valaha sikerülhet ez köztünk. Ha valaki ráér, és tapasztalt, akar privátot is írhat, mert tudom hogy gáz, de szinte most már rosszul érzem magam. 17/f

2016. febr. 4. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
És ezt neki elmondtad? Mármint hogy be fogod fejezni ha elutasít?
2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyan így jártam, csak nálunk egyszerűen egyoldalú volt a dolog.. Fél évig megszakadt köztünk minden kapcsolat, majd ekkor írtam neki egy üzenetet, amiben mindent köszönök neki, hogy boldoggá tette ezt az időszakot, amit vele tölthettem el. Erre kaptam egy olyan választ, hogy nem szeretné ezt a kapcsolatot megszakítani.. Csak abba nem gondolt bele, hogy nekem ez hogy esik, hogy napi szinten beszélek vele..
2016. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!