Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek. Amúgy több éve ismerjük egymást. Egyszer tök kedves velem, bókol és aranyos velem (ez tart 2 hétig) aztán el kezd közömbös lenni velem. Nem beszél velem vissza se ír a találkozót ilyenkor lemondja. Mire jó ez neki most komolyan? Amúgy nagyon tetszek neki ezt meg is mondta többször is. Én 18/L ő 23/F

2016. márc. 15. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több vasat is tart a tűzbe. Vagy ő is olvasta, hogy pont így lehet hülyíteni a lányokat, hogy érdemes megzavarni őket, meg szélsőségesen váltakozva viselkedni velük, hiszen így fenntartható az érdeklődés :D. EZ csak tipp, sok minden miatt lehet.
2016. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A harmadik szem ***** válasza:
Elképzelhető, hogy próbálkozik, csak eléggé félénken, visszafogottan, és miután 2 hét után nincsen semmi lényeges előrelépés, kicsit visszavesz, mondván "akkor lássuk, hogy én is kellek-e neki", és várja, hogy te is lépj, kezdeményezz.
2016. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhívtam talizni csütörtökön h majd szombaton elmegyünk valahova. Gondoltam majd pénteken megbeszéljük hol és mikor talizunk. Ohh el is olvasta SZOMBATON este 7-kor szall mégcsak le se mondta. Ezt nem értem. Bunkóság ez és én meg nem írok rá mintha mi se történt volna legalább írt volna h nem ér rá de nem és azóta nem is beszélünk. Nem ír nem keres. Ergo ha én most semmi rosszat nem csináltam miért nem keres?
2016. márc. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalan, és ha nem adsz neki egyértelmű visszajelzést, akkor fingja nem lesz hogy érdemes e erőlködnie
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet bizonytalan? hisz tudja h tetszik nekem. És ő is elmondta nekem h én is neki. De ennek ellenére mégis ő lesz néha ilyen közömbös
2016. márc. 15. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!