Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam egykét ismerősnél, hogy pötyög a Tinderen és mondták szedjem le. Fel is raktam és párba is állított egy leányzóval. Kérdeztem egyik ismerőst, hogy ez mi akar lenni, és azt válaszolta lehet, hogy a csajnak is szimpi vagyok. Na és itt a kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő? Irjak neki ? ( Mielőtt valaki beszólna, hogy puha p*csű vagyok az téved) Itt mennyire veszik komolyan az ismerkedést? Vagy ez is egy "like gyűjtős" akármi?

2016. márc. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem fognak értesítést kapni arról, hogy lájkolod, vagy követed őket. Viszont ha egy olyan ember lájkol téged, akit te már előzőleg bekövettél, akkor küld az alkalmazás egyszerre értesítést mindkettőtöknek, hogy érdeklitek egymást. Onnantól meg rátok van bízva a kapcsolatfelvétel
2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg helyen le van írva, hogy működik a Tinder.

Igen, írjál neki. Aztán vagy válaszol, vagy nem, ez tőle függ. Van, aki rendes, és komolyan veszi, van, aki meg nem. Mint az életben.

2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy ő is meg én is 17. Válaszokat köszi!
2016. márc. 15. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Első! Random elhúztam jobbra mert szimpatikus volt. Akkor irta ki, hogy párba állított és ahogy olvastam is meg mondták is csak akkor állít párba ha ő is jobbra húzott. Akkor valószínűleg jelzett neki? Javítsatok ki ha valamit defektesen gondolok!
2016. márc. 15. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
miután matcheltél vele, nyilván jelzett neki is...
2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!