Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok ember oda van értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok ember oda van értem és nemtudom visszautasitani őket. Teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok.

Nem akarok egoista lenni de eléggé sokan oda vannak értem a fiúk, és háth sok embert is ismerek, az a baj hogy nagyon aranyos és kedves vagyok mindenkivel ami azt jelenti hogy nemtudok senkit megbántani mert mindegyik aranyos velem, persze nem akarok tőlük semmit de ők biztos, ez rossz dolog ha kedves vagyok velük de barátilag csak?

Igy nagyából eltudtam talán röviden mondani,kérlek sokan segítsetek voltatok már hasonló helyzetbe? mit csinálnátok?


2016. jan. 18. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha megmondod nekik, hogy ne reménykedjenek feleslegesen
2016. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
magamról tudom hogy baromi szar a reményben élni X ideig aztán meg egyszer csak tudatosul benned hogy remény sosem volt csak én hittem azt...és egyből az az X idő amit boldogan töltöttem egyből depi emlék lesz...szerintem minél hamarabb közöld velük még a legelején hogy csak baráti szándékkal írjon mert más nem lesz akikkel meg most beszélsz nekik is minél előbb mond meg ugy korrekt
2016. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Téged legalább észrevesznek, mégha kicsit túl sokan is. Én viszont nem érdeklek senkit. :D
2016. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!