Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Eddig egy rövid kapcsolatom volt.Fiatal vagyok még tudom.A jövőre nézve céljaim,terveim vannak.Érettségi,angol és német nyelvvizsga és utána jogi egyetem.PTE vagy ELTE.Egyetem után munka és család,gyerekek.Imádom a gyerekeket nagyon.Minimum szeretnék 3at.:D Nagyon hamar elkezdtem "érni" testileg.10 éves koromban jött meg például.Sokan mondják,hogy érettebb vagyok a koromnál(gondolkodásban,agyilag).Az osztályból a lányokkal nem igazán jövök ki.A fiúk engem is kezdenek érdekelni,mint majdnem minden lányt.Az idősebb fiúknak jövök be azt vettem észre (20-23).És ezt többen is észrevették már a környezetemből.Viszont nekem is az idősebb fiúk jönnek be.Akiket ismerek a suliból azoknak egy csaj csak 1 éjszakára kell,vagy addig ameddig ágyba nem viszi.Nekem erre pedig nincs szükségem.És külsőre se jönnek be,egyforma öltözködés,haj,stílus és nagyon bunkók is nagyrészt.Vannak még olyan srácok,akik udvarolnak a egy lánynak és nem csak a szexre kell nekik?Mert én erre vágyom,de kezd már a remény halvány sugara is kigyúlni belőlem,eddigi tapasztalataim szerint.:D (Nem feltétlen saját tapasztalatok,hanem amit látok a korombeliektől) Szerintetek miért van ez? Normális,hogy így gondolkodom? (Mert egyik osztálytársnőm szerint "hülye vagyok",hogy így gondolom és miért nem megyek bele egy ilyen kapcsolatba a fiatal srácokkal)
2016. márc. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy veled van a baj

minden lánynak ilyennek kellene lenni:)

2016. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hogy veled van-e baj, az nézőpont kérdése.


ha onnan nézzük, hogy saját bevallásod szerint se találod a hangot a kortársaiddal, akkor te vagy aki kilógsz, veled van a baj.


de szerintem ez nem baj. egyszerűen más vagy, mások az igényeid, mint az átlagnak, de ettől nem leszel se kevesebb, se több. csak más.


ha együtt tudsz vele élni, akkor semmi gond, ha nem, akkor sajnos azt kell mondanom, világot megváltoztatni nem fogod. akkor neked kell változni.


azt javasolom, kicsit még bírd ki. a hozzád illő korosztály, legalábbis egy része be fog érni téged, fogsz tudni velük beszélgetni, kapcsolatot is fogsz találni. csak kicsit bírd ki.


az idősebb fiukat nem javasolnám, mert lehet, hogy neked imponálnak, de te nekik jó eséllyel csak buta kis csaj vagy, szabad préda. elvileg lehet olyan is közöttük, aki tud értékelni, de inkább ne próbálkozz, mert jó eséllyel csak ki fognak használni. a huszonéves fiú is csak d*gni akar, max kicsit türelmesebb, mint egy 15 éves. de csak kicsit.


azok a 20-23 évesek akiket te komolynak látsz a kortársaidhoz képest biztosan azok, de egyébként nem. még ők is leginkább álomvilágban élnek, mint egyébként te is. hidd el, én is voltam komoly 15 éves és ma már csak nevetek az akkori komoly elképzeléseimen.


az élet kegyetlen, maradj gyerek, fiatal amíg csak lehet élvezd, neked most ez a dolgod, nem 3 gyereket tervezni.


egy 39 éves apuka

2016. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan látom a dolgokat csak fiu szemmel... én is komolyabbra terveznék nekem is megvannak a terveim a jovomre gyerekeket szeretem ők is engem :D szóval szerintem ezek alapján szinte egyformák vagyunk :D csak manapság nem találni olyan lányt akinek úgy tiszta szívből tudnék udvarolni és úgy érezném hogy kell nekem... mindegyikben van valami ami az egész képet elrontja... (pl cigi, pia, r**banc viselkedés, stb) van akinek az nem tetszik hogy nem vagyok bunko van aki azt mondja túl jo vagyok hozzá szóval megoszlanak a vélemények... de a kérdésedre válaszolva szerintem semmit nem csinalsz rosszul a tarsadalom van elrontva... 17/f
2016. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért kizáró ok, ha valaki dohányzik. Mármint én is dohányzom de mellette egy igenis rendes srác vagyok, és az oka is megvan hogy miért szoktam rá (nem menőzésből azt leszögezném).
2016. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a normális! Bárcsak mindenki így gondolkodna! Nekem még egyáltalán nem volt barátom, de bevallom én is szeretnék már, de sajnos a környezetemben egy normális fiú sincsen! Viszont várni fogok egy olyanra, aki majd tényleg megbecsül és szeretni fog! Lehet, hogy beletelik még pár évbe, de szerintem megéri :D addigra már tényleg érett leszek majd egy igazi kapcsolatra. :)

És az osztálytársaid véleménye ne érdekeljen, te különb vagy annál, hogy lesüllyedj a szintükre. ;)

2016. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!