Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez rossz? A baratom mindiflg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz? A baratom mindiflg elforditja a telefonjat es tok olyan mintha nem akarna nekem semmit mutatni ( titkolna valamit)

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Igen, fél egy másik, nem várt hívástól...


....képzeld a szitut..melletted telefonál, látod a kijelzőt..egyszercsak villog, és jelez egy úl bejövő hívást, Éva felirattal..na ez nem hiányzik neki.


én már jártam így...marhanagy bukta volt.

2016. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
85%
És ez miért lakberendezés? És mégis miért kéne minden szart mutogatnia neked mint egy rossz 5 éves?
2016. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy ő megbízhat benned, de amúgy te is szeretnél ő benne. Beszéljétek meg, és akkor ha el lehet simítani a dolgokat, akkor királyság lesz, és már nem fogod mellette rosszul, frusztráltan érezni magad, és megoldódik, de ha meg nem , akkor le kell köszönni tőle, és továbblépni, mert nincs közös jövőtök. El nem tudom képzelni, mit titkolhat. És hát ha jártok, akkor mi titkolni valója lehet előtted, hogyha szeret. Mindent vállalnia kéne előtted tök nyugodtan, hogyha ti "összetartoztok", és ha rákérdezel, megmondani, megmutatni, okot sem adni a féltékenykedésre, mert ha ilyen van, akkor te joggal feltételezheted, hogy megcsal. Szóval kb szerintem be is bizonyíthatná, de ha ezt így nyíltan kimondod, lehet, hogy bepöccen a "féltékenységi rohamodtól", és hogyha tényleg nagyon ideges lesz, akkor tényleg meg is csal, de talán ennek a végére kéne járni, mert ha folyton csak takargatja, hát mi takargatni valója lehet a barátnője, szerelme előtt, akivel mindent megoszthatna. Ha megbízhatatlan, akkor szerintem szakítsatok, ha ezen nem változtat, mert az nem jó, hogyha bolondít. De közbe lehet , hogy nem , csak esetleg zárkózott, szégyellős, de akkor viszont mutasd meg neki, hogy előtted nem kell, ölelgessed, legyél vele ilyen bizalmas viszonyban, szóval arra gondolok, hogy bújjál oda hozzá meg fogd kezét öleld cirógasd masszírozd puszild
2016. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elfordítanám a kijelzőt ha a pasim belebújna. Oké, hogy szeretem, de semmi köze hozzá, hogy mit csinálok. Úgyse bírom ki hogy ne mutassam meg neki a hülyeségeim :D 16/L
2016. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tobb mint harom eve van baratom, es eletbe nem neztem bele telefonjaba, mivel ha szeret, nem csal meg.. Es ha neked ez rosszul esik jegyezd meg neki :)
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!