Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogyan lépjek túl? (nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan lépjek túl? (nem szakítós sztori)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve volt egy barátom. Sajnos csak 2,5 hónapot lehettünk együtt. A lényeg hogy szívbeteg volt (nem bírta a streszt meg az izgalmakat stb.) és összevesztünk. Vita közepén egyszer csak összeesett.(akkor még nem értettem. Nem tudtam mi baja)

2 napig volt kómában. 3. nap kijelentették hogy meghalt. Lelkileg összeomlottam. Szüleimen kívül senkivel sem létesítettem beszélő viszonyt egy ideig. Azóta is magamat okolom... Az én hibám volt ez szent meggyőződésem. Még a temetésre se mentem el😢


Azóta van egy barátom. Lassan egy éve (de még mielött kilyelentenétek hogy h*lye k**va vagyok...)

Ő volt az egyetlen vigaszom. Azóta is ő segít felépülni bár sokáig nem is tudott erről. Úgy érzem néha hogy csak kihasználom pedig tudom, Teljes szívemből szeretem.


Ezért két kérdésem lenne:

1) Hogyan tegyem túl magam a gyászon. (mert akár hogyan is... A mostani barátom nem tudja elérni nállam)

2)A mostani barátomat megérdemlem egyáltalán így?


Bocsi hogy hosszú lett és hogy esetleg nem tudok írni rendesen Magyarul.

(részvétet nem kérek hisz nem is ismertek)



2016. márc. 17. 22:18
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:

1)Tereld el a figyelmedet róla,ne gondolj erre.

Mivel van barátod,foglalkozz azzal,hogy boldogok legyetek együtt.

2)Persze,hogy megérdemel!Csak neked most egy kicsit nehéz a helyzet.

2016. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A gyászon az idő segít a legjobban.viszont az.h van egy barátod sztem nagyon jo mert igy nem omlasz ossze.próbálj meg minel tobbet vele lenni egyutt sétálni beszélgetni nevetni.a multon pedig ne ragodj nem tudsz rajta változtatni.ne okold magadat. Ha ilyen súlyos szívbeteg volt h egy veszekedestol összeesett akkor nem akarlak elkeseriteni de barmikor bekovetkezhetett vna bárki massal.a legfontosabb

Ne ragodj ezen a pillanatnak élj :)

2016. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon sokat segített mindkét válasz.

Majd igyekszem nem ezzel foglalkozni. (csak nem rég előkerült ez a téma köztem és a barátom közt szóval úgymond feltéptem a sebet)


De szerencsémre számíthatok rá.😊

2016. márc. 18. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ebben hibás nyugi! :) De jönn mindjárt 1-2 lenéző gyökerek,hogy "inkább barbizz" vagy "nézzél micimackót", vagy esetleg "inkább tanuljál, utána egyél Jogobellát",pedig nem értik mit írsz. :'(
2016. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi...


De egyébként nem zavarnak az ilyen jellegű ,,sértések"... Megszoktam.

2016. jún. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!