Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bnő szakításos dolog mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnő szakításos dolog mit tegyek? Régi sztori.

Figyelt kérdés

2015 Október 8-án jelölt be Facebookon 1 14 éves félvér lány, én ekk 17 voltam. Skypoltunk 1-2x, Első tali November 25-én v 6-ikán volt (ne memlékszem bocs) 1. talin megkérdezte ha lejönne a szülőfalubma akk mit csinálnánk? Felvetettem 1-2 ötletet ha sétálnánk a faluban ahol lakok, mert eljött vna hozzám akk elmehetnénk naplementét nézni, felmenni a dombra és onnan nézni de ez neki nyálas volt meg (meleges) és azvolt a válasz h jóh nem unikornisokat akarok számolni meg ne legyek ilyen nyálas meg (meleges). Am mindig azvolt h jaj szégyenlős meg izé. Skypra is nagynehezen beszéltem rá.. Ez után 2 nappal lejött a faluba ahol lakok de állítólag temetőbe ment vna vmi rokonjával. Én meg úgy voltam beütemezve h pont aznap megyek fodrászhoz meg oda is 1-2 héttel előre kell magam bejelenteni. 9-re voltam bejelentve 10-re lettem vna kész és a 12 10-es busszal mentem vna haza. Haza értem azonnal fel wifire és kaptam tőle 1 ilyen üzit h: csajozz csak nemérdekel hazahúztam a p * cs-ba + 1 norma kv-t sem tudtam inni olyan kul a ez a falu. Amúgy meg később azokat írkálta h nemisvolt temetőben egész nap engem várt stb demost komolyan ha én nem akarok zavarni mer odapofátlankodok a temetőbe hozzá meg a rokonjához miközben a halott rokonjaikhoz mennek ki emlékezni, siratni akk odamegyek és csókolom énvok az xy ismerőse Facebookról és aztmondta h itt talizzunk v mia f meg mondtam neki h honnan a jó Istenből húzzam ki tudjam h te nem a temetőbe v hanem engem vársz erre: akit szeretsz arról tudod h mit gondol meg micsinál stb.. Ezután haverommal 1 busszal utaztak 1 vársoba de haverom alig ismerte meg. Azt párnap kiesssel írja haveromanak h akk te voltál az a nagyon helyes fiú a buszon? Meg skyprera visszatérve: ottis azvolt h tök aranyos voltam meg rendes és ottis full vörös volt meg szégyenlős meg jaj csúnya vok. De utána haverjaimnak meg aztmondja h tök nyálas b * zis voltam mint első talin meg naplemente hol élek 1978-ban? Meg Skypen egész végig rajtam görcsölt csak nem vettem észre. Mekkora 1 kétszínű 1 ri b. Meg 1 világ omlott össze bennem. Sokx kimentem wifihez, ekk nemvolt netem és beszéltem vele de sokx szívózott pl h találkozott 1 fiuval :DDDDD meg puszi volt vele meg sok vitát kezdett és mindig persze h én volta a hibás meg ilyenek. + írtam neki, fenvolt de direkt nemnézte meg esőbe kimentem vmikor 1 szál pólóba papucsba h vele beszélhessek de akk is csak nyavajgott. Ezek után eltelt 1-2 hét kb. Meglett a 2. tali, épp ekk volt a sulimban nyíltnap amire eljött taliztam vele, mondtam neki h jöjjön fel a 217-es teremhez v maradjon a tankonyha fele, becsöngettek mentem be a termembe utána 2 szüneten keresztül tiszta idegbetegségben voltam, őt kerestem, nem találtam átnéztem az egész sulit de semmi később kiderült h a büfében volt de én ott sem láttam segáz. Aztán a harmadik szünetben kérdezem ismerőseimet h nem láttak 1 ilyen ilyen stb lány és nem. Aztán megláttam és behisztizett h látom de nem megyek utána meg menjek vissza beszélgetni de ott ahol ő volt onnan alig látni mert iszonyat sokan voltak ott. Meg hagyjam békén.. Aztán miatta elszöktem a suliból. Azt 1 jó 1 és fél óra után rájött a 2és fél órás hü lyesége h mások seggét nézem de ne nézzem őt mert zavarba jön.. DE BECSUKOTT SZEMMEL SEM MEHETEK AZ UTCÁN MÁR NEMAZÉRT. Meg elkezdett parancsolgatni h az ő nevét nem 2 K-val írjam le hanem 1el meg így nyirassam le a hajam és ne úgy meg ilyenek. Elnéztem jobbra láttam 1 lányt de csak arra néztem és kérdi h jó a seggét nézni miközbe szembe jött gyakorlatilag. Meg sétáltunk a fasoron és ottis jó a seggüket nézni? Azt ment jó mesze 2 lány meg előttünk 1 öreg bácsi. Meg Azt utána béke smár elbúcsúzás azt ment a buszára énis az enyémre. Utána hazaértem azonnal wifi és kérdem h megvannak e a képek amiket csinált és nem mert törölte és nem azt érzi irántam mint első talikor meg már nem szeret és szakítani akar velem. Ez November 8án volt és November 17ikén már kapcsiban volt vki mással és közös képek voltak vele meg igyszereti ugyszereti posztok képek.. Meg prof kép vele h "próbáld meg elvenni, úgysem fog menni" meg instára smáros képek meg askra a csávójával. Szal 9 nappal később mielőtt velem smárolt meg 1ütt voltunk azután talált valaki mást. De 1 19 évest engednek neki a szülei engem azaz 1 17 évest nem? V mia ajó bü dös? És ő engem nagyon szeret és örökké 1üttleszünk meg úgy voltam a telefonjába beírva h Szuki mert mindig aranyos voltam vele meg rendes, kedves. Mondhatni Cuki. De most ha nyálas vok akk mér akar vlem lenni meg mér akar megváltoztatni? Szeressen úgy ahogy vagyok. Meg ha nem akar vlem járni, 1üttlenni szeretni akk miért a kifogás h a szülei nem engedik akk miért nem mondja meg az igazat Sajnál v mi? Nemértem ezeket.. Sosem csaltam meg senkit sosem du gt am ri ban co kat, sosem cigiztem drogoztam ittam vis ritkán a pia de fél évente 1-2x de akk sem hullára max 1-2 sör ha meghívtak a haverok. Nemértem mér kell 1 norma sráccal így viselkedni aki csak szeretni akarja. Elegem van ezekből.

Ha valaki tudna itt segíteni rajtam v vmi tanácsot osztani de normát akk írjon választ üzit v jelezzen vhogy pls. Köszi.



2016. jan. 19. 20:37
 1/4 anonim válasza:
ugye nem gondolod h ezt mind elolvasom? :D
2016. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez volt egy móka elolvasni. Először is, ha téged feszt bántott, akkor te miért nem szarod le? Aki bánt téged, ok nélkül, és folyamatosan, mert buta, azzal ne foglalkozz hagy ott. valószínűleg ezért él hogy drámázzon ha utánad már egy hétre találja a másik csávóját. Vannak amúgy ilyenek, akiknek csak a dráma kell az életükbe, vagy csak rajtad vezeti le a feszkót. Sajnállak azért, mert te meg próbálkozol vele, annak ellenére hogy folyamatosan bánt és még több bántást kapsz. Sajnálom hogy ezt mondom, de szerintem csak játszott veled, abból amit leírtál, semmi jó nem történt köztetek. Csak nyugodj meg, vegyél egy mély levegőt, és ne érdekeljen. Találj olyas valakit aki megérdemli a törődésedet, és a próbálkozásaidat. Ne az olyanhoz menj aki pont ezt akarja, hogy téged kikészítsen a semmiért. Drámakirálynő.... Hagyd ott, és ha rád ír ne érdekeljen, ne izgasd magad, csak hajtsd el szépen. Nem érdemel meg. Voltam egy hasonló helyzetben, és az hogy otthagytam, nagyon nehéz volt (mert valakitől azért figyelmet kapsz, de nem a jó fajtát) de a legjobb döntés amit hozhattam. Szóval sok sikert neked, remélem sikerrel jársz, és csak nyugalom. 17/f
2016. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek üzenem [20:47] h igaza van: rohadt hosszú, de ha sok és megijed h hosszú meg nem akarja elolvasni akk ne lapozzon tovább, lépjen vissza, keressen más kérdést, ha kommentel akk meg ne ilyet mert ez kicsit köcsögségnek tűnt, de mind1..


2. Kommentelőnek meg köszi, h elolvastad és köszi a bíztatást.. Igazad van és nem is mondhatsz hülyeséget: drámakirálynő.. <-- jogos és igaz.. Játszatni meg hát több mint valószínű. De azért köszi :) Amúgy apám szokta mondani h: fiam arra menj amerre a szeretet van. Mindig előre és ne hátra, mindig arra menj ami előre visz. Köszönöm szépen :) Látom, h itt azért még vannak normális emberek akik segítik a másikakat és próbálják kimenteni a bajból, ha még neten keresztül is akkor is, avagy tanáccsal ellátni. Rendes vagy, ezt becsülöm és még1x köszi :)

2016. jan. 19. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiség :D remélem azért sikerül ezt megoldanod
2016. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!