Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lenne jobb tema egy...

Melyik lenne jobb tema egy konyvnek?

Figyelt kérdés
Az egyik variacio egy mezovarosban ( 20ezer lakos alatti) elo, rocker elete, aki gyarban es epitoiparban dolgozik. A masik tema szinten egy mezovarosban lako, alkoholista zenetanar ( zeneiskolai) eletet mutatna be. Regeny formaban irodna mindketto, a mai korban.

2016. febr. 16. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem a második jobban tetszik:D

2016. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia miert? Amugy az ihlet a valo eletbol jon es a ket ember szokott egyutt inni:D amugy cimbalom es bracsa tanar nagy arc nagyon:D
2016. febr. 17. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, a zene valahogy közelebb áll hozzám, mint az építőipar:D
2016. febr. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen édes mindegy a téma ha jó a könyv. 2.-at persze egyből többen vennék meg, logikus. A főszereplőnek önmagában el kell adnia a könyvet, ő rajta kell a leginkább dolgozni, mivel ő lesz a középpontban. Sok sikert amúgy!
2016. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából a zenetanár karaktere se rossz, de nálla a pia és annak a kihatásai lenne a fővonal, a zene mellett, a rocker srác érdekesebb, ő pl egy kész magyar és nemzetközi rock lexikon, fejből tudja az iron maden összes koncertjének zene listáját sorrendben, cseh tamás mitől lett nagy, ... neki az élete kicsit zavarosabb, asszony lelépett a legjobb haverral, aki amugy 10.éve volt már a szeretője, meg hasonlók, ez a rocker pali amugy igazi boritó arc. az a régi felvart farmer dzseki, alá a bőrkabát, állandóan, 20 kg vasággyal. Amugy lenne még egy téma, mert ebben a kocsmában ( mindenki egy helyen iszik) van két régi titkosügynök is az előző rendszerből, ők halál intelligensek, az egyik sokáig élt oroszországban az egyetemistákra vigyázott, de kb ennyit tudunk róla, a masik a pesta bá, ő nagyon kemény ha beiszik néha sztorizgatott, h volt angliában, egyiptomban, izraelben... ja meg van egy világjáró is ebben a bandában, de ő most afrikában van vmi aranybányában, előtte venezuelából vagy honnan küldött képeslapot a kocsmába, nagyon nagy forma, falusi focicsapatokat vett régebben, és hollandiában edzptáboroztatta őket
2016. febr. 17. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval ismerősök életéről írnál történetet?:)
2016. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kind of, egy ismerosome a kocsma hozza szoktam bejarni es a hosszu evek alatt megismertem oket.
2016. febr. 17. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megírhatnád mind a kettőt, akár össze is kombinálhatnád őket.
2016. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!