Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is kene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is kene csinálnom?

Figyelt kérdés

Szoval a lányok többségének tetszem es helyesnek tartanak ugyanakkor egy szerencsétlen ember vagyok... 16 eves es sose volt meg senkim..

Hol/hogy kell lányokkal ismerkedni hogy abbol hosszu kapcsolat legyen??



2016. márc. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegbárban próbáld. Egyébként meg ha bejön neked egy csaj akkor jelöld be facebookon, beszélgessél vele sokat, aztán hívd ki valahová, és ha eljön a megfelelő moment, akkor mondd el neki hogy díjaznád, ha most megcsókolna.
2016. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Es ha nem szeretem a fbot?? Fura egy ember vagyok 😁 de haat akkor megprobalom amit irtal 😄 koszi a valaszt..

Remelem tenyleg lesz sikerem melegbarban.. Csak vicc volt a masik otletedre gondoltam..

2016. márc. 19. 22:55
 3/3 Toryy válasza:

Ennyi idősen nem arra kéne menni, hogy KELL EGY BARÁTNŐ. Ezzel ráérsz még. Nem úgy kell menni a világban, hogy ki járna veled hosszabb ideig. Én úgy állok hozzá egy kapcsolathoz, hogy eleve hosszúnak akarom. Ha meg tetszel a lányoknak, akkor azon kéne gondolkodnod, neked melyik szimpatikus, melyik tetszik. Vele beszélgetni, és hátha kialakul. De nem kell rajta parázni. Meglepődnél, mennyi fiút ismerek, akinek még nem volt barátnője, pedig több is, mint 16. Remélem segítettem. :)

15/L

2016. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!