Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit már kiskorom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit már kiskorom óta ismerek. Szerelmes vagyok bele. Nagyon. Nem merem neki elmondani, úgy is elutasítana ahogy ismerem, neki már egy másik fiú tetszik. Már régóta depressziós vagyok ez miatt. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szeretem, őrülten, de ő nem viszonozná... Nemrég jött egy másik fiú, és ő őt szereti,ennyi idő után nagyon sz** érzés :( Mit kéne csinálnom? Valljak szerelmet neki? Esetleg tudtok egy oldalt ajánlani valahogy vigasztalásul? Vagy hagyjam őket ? A válaszokat előre is köszönöm,félek hogy visszautasítana :/

2016. febr. 12. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesírás, bocsi :) *V
2016. febr. 12. 22:06
 2/8 Clark Kent.. ***** válasza:

És akkor mi van, ha visszautasít? Elnyel utána a föld, vagy valamiféle óriási szörny üldözőbe vesz?


Nem is értelek téged, te talán sosem utasítasz vissza senkit? Mindenféle jött-ment nővel összejönnél? Ha igen, akkor eléggé igénytelen pasas vagy.


Legyél tökös gyerek, és mondd el a csajnak, mi az ábra. De ne olyan romantikusan, nyálasan, hanem lazán. Lehívod, és kerek-perec megmondod neki a dolgokat. Másik lehetőség, hogy - szintén megemberelve magad - felkelted az érdeklődését, és akkor lehet, ő mozdul rád.


Ha meg nem tudsz (vagy nem akarsz) tenni semmit, felejtsd el. A depresszió felesleges, mert nem lehet a másikat kényszeríteni, hogy legyen veled. Kerüld el a csajt, szakítsd meg vele a kapcsot, és lépj tovább! Majd lesz másik csaj.

2016. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igaz is, csak nem dől össze a világ, és nem, nem jött ment kiskorunk óta barátok vagyunk.

Megpróbálom neki elmondani, végül is, csak félek rámegy a barátságunk..

2016. febr. 12. 22:24
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Ahogy Yoda mondta - "tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld"


Ha elmondod, akkor azt úgy érdemes tenni, hogy laza a stílusod, mert ha látja rajtad, hogy félsz, az nem vonzó.


Sok sikert.

2016. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nemrég jött egy másik fiú, és ő őt szereti"

Akkor elég nagy hülyét csinálnál magadból. Mihez kezdjen veled, ha épp szerelmes valaki másba? Addig kellett volna lépni, amíg szingli volt. Most már inkább várj, amíg szakítanak.

2016. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem járnak csak szerelmes bele. Nem vallotta be, de a vak is látja, ha próbálok vele beszélni másrol akkor is csak ő jár az eszébe :/
2016. febr. 13. 18:26
 7/8 anonim válasza:
100%
Én a helyedben a klasszikusan bevált módszert választanám, és kizárnám őt az életemből - nem kutatok utána, nem nézegetem a képeit, egyszerűen nem lennék rá kíváncsi. Előbb-utóbb a szerelem is elmúlik...Tervezz olyan programokat, amik elterelik a figyelmedet, sportolj, olvass, zenélj, "élj bele a világba". Ha ráhagyod ezt a plátói szerelmet, és örömmel àllsz neki az életnek, akkor még nagyon jó dolgokat hozhat neked, akár egy szép lányt is, aki viszont szeret. A párkapcsolatnak/szerelemnek a boldogság a lényege, nem pedig a reménytelen vágyódás...ennyit tudtam segíteni. Keep moving :) 29/F
2016. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, feldobtál :D Még össze vagyok kicsit zavarodva, de valahogy megoldom
2016. febr. 14. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!