Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Mit kéne csináln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mit kéne csinálnom vagy mivel tudnám elterelni a figyelmem hogy másképp érezzek és/vagy hogy ne folyton ezen kattogjak?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy fiú és igazából nem a leghelyesebb akit a világon láttam de ő benne valami egyáltalán nem tudom mi de valami megfogott és folyton ő jár az eszemben.Elkezdek olvasni egy könyvet és azon kapom magam hogy még mindig ugyan azon az oldalon járok és nem is olvasok hanem ő jár a fejemben.Alig várom hogy suli legyen és újra láthassam.Ilyen még sosem volt és nem is tudom miért van mert nem is ismerem a srácot csak látásból.Annyira szánalmasnak tartom magam...egyszerűen ilyen még sosem volt velem.Volt már máskor is hogy tetszett valaki de így még soha.Nem tudom mit csináljak.Órákon is néha azon kapom magam hogy már két oldallal előttem járnak mert oda se figyelek hanem azon gondolkodok hogy milyen jó is lehetne ha én is bejönnék neki bár tudom hogy ez elég nonszensz.


Érdekelne a véleményetek a dologról.Esetleg mit tudnék csinálni hogy ne ő járjon folyton az eszemben vagy hogy totál elfelejtsem azt amit most érzek iránta?Azt se tudom igazából mit akarok de ezt az egészet most jól esett leírni.



2016. febr. 22. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad magadnak. Mert nagyon bejön. :) De egyébként érdekes, hogy nem is annyira helyes, mégis ő jár az eszedben, miközben a belsője miatt nem eshettél belé, hiszen nem ismered. Úgy tűnik, sikerült mégis.

Egyébként miért gondolod, hogy nonszensz az, hogy viszonozza? :)

2016. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Annyira szánalmasnak tartom magam..."


Nem szánalmas vagy, hanem a jelek szerint szerelmes. :-))


Miért elfelejteni akarod, amit most érzel iránta, miért nem próbálsz egy picit közelebb kerülni hozzá, beszélgetni, megismerni?

2016. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magadnak sem mered bevallani, de tetszik neked (nem kizárt, hogy szerelmes vagy belé). Szerintem a szünetben szólítsd meg, beszélgessetek, mert ha időben nem adod a tudtára, hogy bejön neked, akkor lehet, hogy később nem lesz rá alkalmad!
2016. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hozzá való.Ha szépnek is tartanám magam valószínüleg akkor sem merném megszólítani.


De valami jó dolog mindenütt van.Itt például az hogyha én nem szólítom meg akkor neki attól függetlenül majd egyszer úgyis lesz egy barátnője akivel majd boldog lesz a nélkül hogy én leégetném magam előtte.

2016. febr. 22. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással ne próbálkozz! Mi van akkor, ha titokban ő is szerelmes beléd? Lehet, hogy ő nagy Ő az életedben! Ne szalaszd el a lehetőséget!
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ilyen hozzáállással ne próbálkozz!"

Teljesen igazad van és tisztában vagyok vele.De én az egész életem ilyen hozzáállással pontosabban ilyen zero hozzáállással élem.Még szerencse hogy nem fiúnak születtem mert akkor nem nyugtathatnám néha nap azzal magam hogy "Nyugi nem neked kell kezdeményezned".Ami természetesen nem teljesen igaz mert egy lány is kezdeményezhet ez is csak "valaki kitalálta" dolog.

2016. febr. 22. 20:04
 7/10 Egyenes út ***** válasza:
Hány évesek vagytok?A fiú nem szokott téged nézni?Vagy szemezni?
2016. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy mi számít szemezésnek és azt sem tudom hogy ha rámnéz akkor azt beképzelem e vagy sem mert amilyen lehetetlen ember vagyok totál kinézem magamból.


Én csak távolról szoktam ránézni és néha vissza is néz volt már hogy több ideig is egymás szemébe néztünk.Ha közel van hozzám rá se merek nézni szval nem tudom hogy szokott e rám nézni vagy sem de nem sok esélyt látok rá.

2016. febr. 22. 22:09
 9/10 Egyenes út ***** válasza:
Hány évesek vagytok?;)
2016. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet (*pacsi*), csak a baj hogy a kiszemeltemet csak egyszer láttam, és ő sem a legszebb, de mégis megfogott benne valami. Sajnos én sem tudom, hogy felejtsem el, pedig lehet, hogy el kéne.
2016. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!