Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan h. Egy fiunak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h. Egy fiunak tetszik egy lany csak fel vele osszejonni mert az a lany nem olyan szep es felne h a haverjai mit szolnak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Velem volt ilyen aztan annyira megtetszett hogy mar leszartam mit mondanak ra
2016. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, de ha tényleg szereted nem érdekel, csak rosszul esik ha piszkalodnak, mert tudod hogy vannak hibái.
2016. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos,velem elviekben az volt,csak én ugye a lány vagyok.Nem is csúnya,inkább csak nem elég tömeglány neki,hagytam a francba mert bunkó volt:)
2016. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki emiatt nem jön össze valakivel, az egyrészt iszonyatosan h*lye, másrészt annyit is ér...
2016. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen fiú van, azért csinálják mert töketlenek. Szerintem egy férfinak nem a haverjai kény kedve szerint kell magának párt választani. 16F U.i.: Amúgy a haverjai is mit foglalkoznak a barátnőjével? Mert szerintem ez rohadtul nem rájuk tartozik.
2016. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!