Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem akar az a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar az a csaj osszejonni egy ilyen sraccal, aki tenyleg nagyon tetszik a fiunak?

Figyelt kérdés

A sracnak evekkel ezelott volt egy hatalmas szerelmk csalodasa, szeretett egy csajt,egyuttjartak, de az megcsalta ot. Akkor elhatarozta, hogy mivel igy viselkednek a lanyok, o is csak jatszani fog a csajokkal, szexelni, kavarni...

Majd megismer egy lanyt, aki nagyon erdekli ot, de a csaj nem foglkozik vele. Eddig olya csajokkal volt dolga, akiknel nem sok erofeszitest kellett tegyen, hogy megszerezze oket. Majd megizmeri ezt a csajt, aki abszolut nem olyan, mint a tobbi. Nem abbol all az elete, hogy agyonbulizza magat, nem kavar mindenfele sraccal a bulikban, ahelyett, hogy masokat kibeszelni, barkivel kepes hulyeskedni, aki vevo a viccre, jol is nez ki, de ami a plane nem foglalkozik ezzel a sraccal... miert?


2014. nov. 2. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert talán tudja róla, hogy bármikor lelép.
2014. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es meg csak arra sem meltatja a pasit, hogy kavarjanak, vagy egyaltalan, hogy szoba aljon vele.
2014. nov. 2. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Es meg csak arra sem meltatja a pasit, hogy kavarjanak, vagy egyaltalan, hogy szoba aljon vele.


Miért kellene kavarnia csak úgy? Mi van akkor ha a lány a szerelemben hisz nem a kavarásban? Én 22 éves lány vagyok és nem szoktam kavargatni senkivel sem, ha nem vagyok belé szerelmes....

2014. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HotChoc ***** válasza:
Az még úgy nem merült fel opcióként, hogy nem vagy szimpatikus neki?
2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne vele bármit is csinálnia? Nem kell semmilyen indok arra, hogy valakinek nemet mondjunk. Egyszerűen nem, és kész. Fogadd el.
2014. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!