Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Beleszere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok. Beleszerettem egy évfolyamtársamba. Mit érez?

Figyelt kérdés
7 éve ismerjük egymást és 3 éve tudja hogy beészerettem.+ éve azt mondta mást szeret. Most 7.ben nagyon jó barátok vagyunk. Azt mondta Hunszut vagyok. Becenevünk is van. Szóval elmesélem az egészet. 3 hónapja volt bozsik vagyis focimeccs és ő focizott én meg néztem. Mondtam neki a bozsik után hogy egyszer szerenék megtanulni focizni.Tavaszi szünet előtt mondta hogy majd valamikor szünetben ha lenne kedvem lemehetnénk focizni. Mondtam hogy rendben. Elkérte a számom hogy tudjon felhívni mikor lenne jó. Tavaszi szünetben húsvét és a szülinapom.Egyik barátnőmnek azt mondta húsvétkor is jön,focizni is jön,és lehet beugrik hozzám szülinapomon.Szerintetek érez vmit irántam? köszi előre is a válaszokat!

2016. márc. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy érez valamit, de ezt egy közös barát segítségével kiderítheted.

Több sikert, mint nekem volt/van.

Ha segítség kell, írj rám.

2016. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem, ne éld bele magad a dologba, a fiúk kiszámíthatatlanok. Mivel 7 éve ismeritek egymást, nagyon valószínű hogy ő barátként közeledik hozzád. Az én legjobb barátommal is becézgetjük egymást mégsem érzünk egymás iránt barátságnál többet. Attól hogy elhív focizni az még nem jelent semmit, és még mondta is hogy mást szeret. De az is lehet, hogy mivel egyre többet találkoztok, beszélgettek, ezáltal ő is kezd vonzódni hozzád. Szerintem ha már úgy érzed hogy kész vagy rá akkor próbálj utalni rá hogy az érzéseid nem változtak, például az elején sok szemkontaktus vagy ilyen apróságok, de ne legyél túl sok, hiszen a fiúk dolga az hogy bókoljon a lánynak.

De ezt csak is te érezheted, ha te úgy érzed kész vagy rá hogy elmondd neki az érzéseid akkor tedd, de vedd figyelembe azt is hogy lehet visszautasít és az a barátságotokba is kerülhet :(

2016. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ő csak barátként tekint rád. Tudja is, hogy te szerelmes vagy, mellesleg 7 év... csak barát. Úgyhogy nem valószínű! Bocsi. :/
2016. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmondtam neki mit érzek és megértett. Ugyanis ő is szeret. Köszönöm 2. válaszoló.Ha te nem vagy akkor feladom a reményt!
2016. márc. 24. 13:35
 5/5 anonim válasza:
Örülök hogy segíthettem :)
2016. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!