Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a szarkasztikus lányok?

Figyelt kérdés

Sokat viccelődök ,van mikor "normális" poénokat sütök el,viszont sokszor szarkasztikus,gúnyolódó vagyok..:)

Sokan mondják,hogy jó a társaságom, vicces lány vagyok és mégis intelligens :D

Titeket nagyon zavarna,ha minden negyed órában elsütne mellettetek egy lány legalább egy poént?

Nagyon nem tudok komoly lenni,csak ha nagyon muszáj..

15 éves lány vagyok .



2016. márc. 24. 15:17
1 2
 1/20 Ombre105 ***** válasza:
100%

Nem igazán. Ha a gúnyolódás nem megy túl azon, hogy sértegeted az embert. Szerintem azzal sosincs baj, ha vicces vagy, csak a másik fél is gondolja így.

Viszont az talán egy picit gáz, ha kicsit sem vagy komoly.

2016. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt irtam volna,hogy bunkó stílusom van!

A Te poénjaid nem mki értékeli,sok bajod lehet még ebből!!!

2016. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Persze, a lételemem a szarkazmus. Nincs is jobb mint mások nyomorából viccet csinálni hahahaha


16f

2016. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ombre105 ***** válasza:
70%
Szerintem a szarkazmus nem egyenlő azzal, hogy valaki bunkó. Sőt nem egyenlő azzal se, hogy valaki nyomorán nevetgélne. Vagy talán igen kérdező? Amúgy hova valósi vagy?
2016. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bejönne, és az is plussz pont hogy csak akkor vagy komoly ha a helyzet megkívánja :)
2016. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Quatermain ***** válasza:
62%
Szeretem ha egy lány ilyen is tud lenni. Persze ne velem szemben. A szarkasztikus poénok kifejezetten megtudnak nevettetni, mivel én is ilyen típus vagyok. Egyébként ez nálam nagyon hangulatfüggő, van amikor túl komoly vagyok.
2016. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
bejön 16/F
2016. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Nálam a gunyoros hozzáállás a legbiztosabb dolog, hogy egy lány (vagy bárki) elvágja magát.


A szarkazmus általában egy védekezési mechanizmus; talán túl önbizalom-hiányos vagy, esetleg személyiségi problémákat próbálsz elfedni.

2016. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
jó dolog ez,csak ne sértődj meg ha téged is beoltanak:D
2016. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

A szarkasztikus humorral semmi bajom nem lenne, ezzel viszont igen:

"Nagyon nem tudok komoly lenni,csak ha nagyon muszáj.."

2016. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!