Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/Ferfiak, titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Ferfiak, titeket zavar ha egy lany csipkelodos, szarkasztikus, bantoan oszinte, es eleg intelligens?

Figyelt kérdés

Nem part keresek csak kivancsisagbol kerdezem.

18/L



2015. aug. 12. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha normális határokon belül van és nem csap át nagyképűségbe akkor nem, de ne sértődjön meg ha én is hasonlóan reagálok dolgokra.


22f

2015. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szereny vagyok amugy, nagyon ritkan szoktam kicsit menozni ha mobdjuk nyerek sakkban :D Amig a,parom is a hatarokon belul mozog addig en Se sertodok meg.
2015. aug. 12. 10:53
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

A farkammal a szájában lehet akár a Szűz Mária is.


Megbántalak voltam, sziasztok!

2015. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A csípkelődős, szarkasztikus nem probléma, ha észre tudja venni, hogy van, mikor ugyanaz a mondat bántó lehet, amin előző nap csak nevetett az elszenvedő. Az "eléggé intelligens", engem nagyon zavarna, ha ezt valaki magáról állítja. Nem baj, ha az ember tisztában van az erényeivel, de - legalábbis számomra - furcsa, ha valaki ezt így kimondja magáról. A bántóan őszinte pedig egy olyan tulajdonság, amit nagyon nem szeretek. Szerintem az ember, ha teheti, ne bántson meg másokat. Azt tapasztaltam, hogy akik "bántóan őszintének" nevezik magukat, álltalában nyers, bunkó emberek, akik nem állják meg, hogy akkor is kimondják a bántó véleményüket, ha senki nem kérte rá őket. Ki szereti, ha folyton szembesítik a hibáiva, ha pl. odakozmál a leves, minek ezt szóvá tenni. Nem tudom persze, hogy Te ilyen vagy-e, csak mondom, hogy akiket én ismerek és őszinte embernek hirdetik magukat, azok bizonyos tekintetben simán csak bunkók.
2015. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunko, ha nem kerik a velemenyem nem mondom viszont ha igen akkor be varja senki,hogy nyalizzak. Az intelligents eletemebn eloszor irtam hozza a tulajdonsagaimhoz, elegge csondes vagyok es nem szoktam dicsekedni Se. Csak gondoltam hogy ha nem irom oda,hogy van eszem is akkor a csipkelodes meg a szarkazmus egyutt hihetetlenul bunko.
2015. aug. 12. 14:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van. :) Nem akartalak megbántani. Mint írtam, van tapasztalatom magát bántóan őszinte embernek tartó személyekkel, és az emlékek kihoztak a sodromból. Ha valaki kérdezi a véleményed, persze, hogy nem kell hazudni.
2015. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az aranyos, kedves, empatikus, melegszívű, humoros, de nem bukó lányokat kedvelem. Az intelligencia az egyetlen pozitívum abban, amit leírtál. Ebből én egy egoista, csajra tudok asszociálni, aki leszarja mások érzéseit, és élvezi ha bánthat másokat, de észre sem veszi azt.
2015. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25F
2015. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na detto:

"Én az aranyos, kedves, empatikus, melegszívű, humoros, de nem bukó lányokat kedvelem. Az intelligencia az egyetlen pozitívum abban, amit leírtál. Ebből én egy egoista, csajra tudok asszociálni, aki leszarja mások érzéseit, és élvezi ha bánthat másokat, de észre sem veszi azt."

35/F

2015. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aki elég intelligens, az tudja mikor kinek mit mondjon, h azzal ne sértse meg, de ne is hazudjon a szemébe!


A szarkasztikus és csipkelődős lányok néha elfelejtik, h ők sem tökéletesek és mindennek van határa...


Fiatal vagy hozzám, ne is írj rám.

2015. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!