Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a szarkasztikus lányok?

Figyelt kérdés

Sokat viccelődök ,van mikor "normális" poénokat sütök el,viszont sokszor szarkasztikus,gúnyolódó vagyok..:)

Sokan mondják,hogy jó a társaságom, vicces lány vagyok és mégis intelligens :D

Titeket nagyon zavarna,ha minden negyed órában elsütne mellettetek egy lány legalább egy poént?

Nagyon nem tudok komoly lenni,csak ha nagyon muszáj..

15 éves lány vagyok .



2016. márc. 24. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
jézusom...ne kérjetek már számon komolyságot egy 15éves gyereken :D van még ideje megkomolyodni bőven
2016. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Természetesen mások "nyomorát" nem poénkodom el, azért annyira nem esek túlzásokba :D
2016. márc. 24. 18:27
 13/20 A kérdező kommentje:

És persze, én viselem ha gúnyolódnak velem,legfeljebb én is mondok az illetőre valamit :)

Nem az a típusú vagyok, akit ha sértegetnek, akkor besértődik.

Saját magamon is tudok nevetni, és saját magamból is viccet csinálok, ha úgy van. Pl: tudni kell rólam, hogy nincsenek nagy melleim, amit már a fiúk is megjegyeztek. a múltkor egy fiú kérdezte, hogy a lányoknak a mellükben van a szívük(?? végtelen okos) mondom hogy én honnan tudnám, ha nekem nincs? (jó nyilván van, csak nem nagy :Dd) és együtt nevettünk rajtam.

Ha meg valami cikit csinálok, nem szégyenkezek miatta, csak nevetek a többiekkel :)

Talán tényleg lehet annak közé ehhez, hogy sokat gúnyolódtak velem régen :D

De jól esik, hogy sok fiúnak bejön ez :)

2016. márc. 24. 18:38
 14/20 A kérdező kommentje:
Köze *,elnézést :D
2016. márc. 24. 18:39
 15/20 A kérdező kommentje:
És köszönök minden választ! :D ment a zöld kéz mindenkinek :)
2016. márc. 24. 18:41
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A mások nyomorából való gúnyűzés is a remek humorom része volt. Van még mit tanulnod.
2016. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Ombre105 ***** válasza:
100%
Utolsónak csak annyit, amikor földhöz basz az élet, remélem rajtad is csak gúnyolódni fognak, mert az olyan nem érdemel sajnálatot :)
2016. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%
A gúnyolódás persze a józan ész határai között van, ha véletlenül esetleg megbántanék valakit akkor egyből bocsánatot kérnék. Én jómagam is elég súlyos depresszióval küzdök, néhány haverom tud róla, mégis ha poénkodnak vele én ugyanúgy nevetek. De hát ha neked, kedves előttem válaszoló, gondot okoz, akkor feszítsz ketesztre vagy nemtudom
2016. márc. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem írj rám. :D

ÉN egyenesen imádom, ha egy lánnyal lehet baromkodni, és/vagy sokat baromkodik magától is. :)

2016. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Niki!!! Ezt miért nem velünk beszélted meg??
2016. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!