Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöket nagyon szeretnétek és szép is lenne de van egy huga (? ) (Lent)

Figyelt kérdés
És a hugának nagyonb melle van és jobb feneke de annyira szépnek nem mondhato de azért nem vészes akkor rámozdulnátok? Vagy lenne ok a féltékenységre?
2016. márc. 26. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Xd.. Ez. Mi??? Egy normalis srac nem hagyna ki teged a buliból es 3asba csonalnatok...

Viccet felre teve miert mozdulnel ra ha teged szeretlek?? Ha kell mondok véleményt h te vagy a hugode a jobb..

17F

2016. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha nagyon szeretem akkor nem érdekel hogy a huga vagy más jobban néz ki.. soha se csalnám meg!
2016. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzs33 ***** válasza:

Na ide figyelj! Szerintem nem helyes,hogy van csaja egy pasinak,és akkor még rámozdulni a húgára?Az patkányság lenne.Házinyúlra nem lövünk!És ez nem csak foglalt,vagy férjes nőre vonatkozik(pasik esetében fordítva)hanem a testvéri viszonyra is.Vagy pl. az anyjára se mozduljon rá,legyen hűséges.

15/L

2016. márc. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
xD Ilyen hülye kérdést... Én pl. nem mozdulnék rá, mert már van valakim. De ismerek olyat, aki igen. Amúgy ha a barátnő szép, akkor mégegyszer mondom: ez egy hülye kérdés. Mert gondolom neked sokkal jobban tetszik a társad, szerinted szebb is, és okosabb is, és nyilván nem a húgával jársz együtt. Jó esetben :D
2016. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!