Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor elsőnek megláttátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elsőnek megláttátok a barátnőtöket smink nélkül nem csalódtatok? (hogy, így már nem is olyan szép. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sőt, akkor lettem igazán nagyon szerelmes. Jól esett, hogy megbízik bennem annyira, hogy "így" is látni engedi magát.
2009. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát...szerintem ha vkit szeretsz elfogadod olyannak amilyen..a belsőjéért szeresd
2009. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hááát... nálunk ilyen szóba sem jött, én szinte sosem sminkelem magam. Elég durván kell festenie magát valakinek ahhoz, hogy csalódjon benne a másik smink nélkül. A párom nem is nagyon szereti ha pl kozmetikus teljesen kisminkel.

21/L

2009. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

sminkelem magam rendszeresen,de amikor először látott,akkor épphogy ki volt huzva a szemem és kész...

imád...reggel ébredés után is

22/L

2009. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Én jobban tetszem a barátomnak smink nélkül (bár csak a szemem van kihúzva, semmi alapozó, púder vagy rúzs).

21/L

2009. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

ha sminkel, ha anélkül, ha szertetem akkor szeretem

amugy ha már smink nélkül nem jön be akkor, vagy sok volt rajta nagyon, ami szerintem nem szép

vagy rossz utcába ment be a pasi és b...ni akart csak és félre értette a lány szándékait

2009. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Akkor nézd meg a szinésznőket és topmodelleket smink nélkül.Ronda,jellegtelen, szürke kisegerek.

Írd be a google-ba,hogy smink nélkül és csodálkozz.

2009. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Én megszoktam kérni a barátnőimet, hogyha lehet, ne sminkeljenek :)
2009. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
2009. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én párom sokkal jobban szereti ha nem vagyok kifestve! Mindig meg is említi, pedig csak szemceruzát és szempillaspirált használok. Aki meg megszólja, hogy inkább fesd ki magad... hát az bizonyítja hogy nem is szeret!

(+ a kevesebb néha több :) )

2009. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!