Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen magas legyen egy lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas legyen egy lány? 15/L

Figyelt kérdés
Maximum és a minimum is érdekel meg a ti magasságotok is. Meg a nemed is a korod is érdekel..

2016. márc. 27. 03:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem én 170cm vagyok
2016. márc. 27. 03:13
 2/22 anonim ***** válasza:

Mivel ez többnyire genetikai adottság, teljesen mindegy milyen magas valaki.

Ez nem egy olyan dolog amit bárki eldönthet magáról hogy én ilyen magas leszek, vagy olyan.

Konkrétan mi miatt érdekel ez a dolog? Mire szeretnél rájönni, vagy mire lennél kíváncsi ami miatt ez fontos lehet?

2016. márc. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ht igazából mindig azt látom hogy egy magas srácnak olyan mellkasig érő barátnője van.. de ere csak kíváncsi vagyok.
2016. márc. 27. 03:24
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

150-200cmig minden lany megfelel ha a vonzódás megvan 😃 én 171cm vagyok..

17F

2016. márc. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Végülis nem a magasság a lényeg :)
2016. márc. 27. 03:40
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Nos ez nagyjából azért van, mert általában a nők többsége a férfiban a biztonságot, a védelmezőt keresi aki elrejti őt a bajoktól, stb. De összességében a párkapcsolatban túl sok szerepe ennek nincs.

Ezen kívűl másik magyarázata a dolognak egy rossz beidegződés, egy sztereotipia, hogy a lánynak csak a nála sokkal magasabb pasik szabad hogy bejöjjenek, mert z úgy természetes.


Amugy vannak előnyei és hátrányai is a dolognak. Hátránya, hogy az a lány akinek valami okból a nála 1-2 fejjel magasabb pasik jönnek be, és tőle alacsonyabb vagy közel azonos pasik nem, azok nehezebben találnak nekik megfelelő pasit legfőképp a 180+ magasság fölött (nem mindenki születik ugyanis kosárlabdázónak). Előnye meg az, hogy konkrétan el tud bújni a pasiban a leányzó, amit sokan a lányok közül nagyon szeretnek mert az olyan biztonságos.


Amugy van evolúciós magyarázata is. A nők általában sokkal alacsonyabbak voltak még úgy 40-50 évvel ezelőtt is a férfiakhoz képest. De mivel a nők többsége főképp a magasabb pasikat választotta, igy aztán a gyermekeik is egyre magasabbak lettek.


Van biológiai magyarázat is, történetesen az hogy az élelmiszereink többsége, főképp a húsfélének tenyésztett állatok nagy részét irtózatos mennyiségű növekedési hormonnal tömik, hogy szép nagy legyen minnél hamarabb, hogy minnél gyorsabbal el lehessen adni élelmiszernek. Ez pedig kihat főképp a serdülőkorban lévő szervezetre, és a több növekedési hormon miatt nőt a testmagasság is. Viszont a férfiak többségénél ez a hormonszint eleve magasabb tehát kevésbé lesznek magasabbak mint a nők, így aztán kiegyenlítődött a testmagasság közötti különbség az utóbbi 4-5 évtizedben.


Csak tájékoztatóul, ha utána olvasol, az 1800-as években a férfiak átlag magassága 170-175 cm, a nőké pedig 150-155 cm volt. Ma már a 13-14 évesek néha elérik a 170 cm-es magasságot és 18-20 éves kor körül áll le a magasságnövekedés, normális esetben.



Szóval röviden összegezve, ha az érdekelne, hogy neked milyen magas pasit kellene találnod, hogy mások ne nézzenek hülyének, akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy ezt a dolgot a magassággal felejtsd el. Attól nem lesz jobb egy pasi, hogy magasabb. A lényeg hogy odafigyeljen rád, tiszteljen és szeressen. Más nem számít. A szerelemben és a testi kapcsolatban lényegében nem oszt nem szoroz a testmagasság. Szokták volt mondani, hogy fekve minden ember egyforma magas.

2016. márc. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ezzel rá jöttem mindenre amire kellet
2016. márc. 27. 03:56
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincs mit. Örülök ha megtaláltad a kérdésedre a választ.
2016. márc. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél és rá világítottál a lényegre
2016. márc. 27. 04:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Amennyiben a lényeget úgy érted, hogy magadnak választasz párt, és nem érdekel az, hogy más szerint összeillettek-e vagy sem, akkor minden bizonnyal érted a lényeget. :)
2016. márc. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!