Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire kizáró ok, vagy esetleg mennyire szimpatikus ha egy fiú néha verekszik?

Figyelt kérdés
Ha pl buliban bele kötnek, vagy akárhol és nem fél nekimenni a gyereknek aki belekötött? Ha megvedi magát. Nem ő kezdeményez, csak megvédi magát.
2016. márc. 27. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bírom, ha valaki primitív izomagy.
2016. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyzettol fugg. Engem sem vonz. Viszont ha arrol van szo hogy a baratnojet vagy a legjobb havejat eppen verik akkor mg el is varnam h beavatkozzon. De szerintem se valami vonzo ha valaki izomagy es tucatszamra veri az embereket. Ha meg valakik meguti huzzon el onnan arrol a helyrol.
2016. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem gáz de nem is a legjobb csak engem ne védjen meg tudom védeni magamat is nem vagyok egy ne báncs virág és lány létemre imádok verekedni!!!
2016. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semleges, nem jó a verekedés , de ha verekedni akar verekedjen ő dolga ebbe nem szólnák bele
2016. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!