Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jót vagy rosszat jelent? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jót vagy rosszat jelent? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy srac aki elegge tetszik, meg nem ismerem sosem beszeltem vele. Biztos eszrevette mar hogy en eszrevettem ot mert o es a baratai is figyelnek engem es az en baratnoim is oket. A gond csak az hogy ok ugy 2-3 evvel idosebbek mint en. A multkor elmentem elottuk a barataimmal a folyoson es en nem hallottam de azt momdtak hogy elkezdtek futyulni. Nem tartom magam kulonosen szepnek de csunya sem vagyok. Mondjuk kinek mi a szep.. Sokszor a haverjai vigyorogva neznek. De en nem tudom eldonteni hogy ez olyan kifutyules meg lenezes hogy: ugyan kislany vagy te meg..vagy igy akar ereztetni valamit? O nem jon oda hozzam amint latszik en pedig biztos nem fogok koslatni utana. Azt nem ertem hogy minek ad "jeleket es egyebeket" ha nem akar ugy semmit? Mert ha akarna akkor tenne erte. Gondolom enis csak egy kiscsaj vagyok/lennek neki a sok kozul.

2016. márc. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen patt helyzet. Szóval lehet szépnek tart, de ennyi. Ha meg nézed, és ez neki is feltűnt, akkor akarva, akaratlanul is észrevesz és gondolkodik rajtad. Szerintem nem akar tőled komoly kapcsolatot. Mondjuk ilyen fiatalon elég nehéz is, de most arra gondoltam, hogy nem akar veled "járni".


Szerintem a fütyülés (ha egyáltalán volt) nem neked ment, ha meg mégis, akkor nem intelligens srácról van szó. Értelmes fiú/férfi nem fütyürészik lányokra/nőkre.


Szerintem próbáld meg elfelejteni és figyelmen kívül hagyni. Sok sikert és kitartást mindenhez! :)

2016. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik szeretnek szívatni, piszkálni másokat. :(

Lehet, hogy Te is egy ilyet (vagy a haverjai nyomására ilyen) fogtál ki.

Azért sok sikert. Ha tudok segíteni valamit, írj rám.

2016. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nagyon szeress bele inkabb keruld :) egy 14 éves lanytol egy 3 evel idosebb fiu nem hiszem hogy komoly kapcsolatot akar 👌🏻👈🏻
2016. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!