Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megérthető szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megérthető szerintetek?

Figyelt kérdés

Az megertheto hogy ha egy nagyon felenk lany akinek nem volt meg pasija az nem ir ram ?Akar menyire bejovok neki vagy szimpatikus vagyok neki.

Vagy ti lanyok hogy mikor irtok ra rgy fiura?

15/f - 15/l



2016. márc. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért nem irsz rá te?
2016. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat jokerdes , akkor irjak ra en?
2016. márc. 28. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megérthető. Ne várd meg amíg a lány rád ír. Mindig a fiúnak kellene hogy kezdeményezzen. Hameg a lány félős akkor meg főleg. Írj rá,beszéljetek,találkozzatok ahhelyett hogy otthon ülsz és várod hogy a lány (aki valószínűleg soha nem fog rád írni,már nem azért) egyszer csak beszélgetni kezdjen veled.
2016. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz . Koszonom a valaszokat .
2016. márc. 28. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb kizárt, hogy egy felos lány bármikor is írjon neked.


Pl hiaba jon be nekem is egy srac nagyon-nagyon, nem fogok rairni, mivel nem merek es nem akarom, hogy kombinaljon, es rájöjjön, hogy nekem bejön. Foleg akkor, ha ez nem kölcsönös.


Szoval hajra, irj neki ;)

2016. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!