Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz vagyok amiért nem akarok elmenni a párommal egy szülinapra? Vagy ez megérthető lenne?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy a barátom egyik haverja egy ilyen kerti-partit rendez, kb 10-en lennénk, a szülinapja már volt ez ilyen utó-sütés....

Nekem semmi kedvem elmenni, az egyik dolog,hogy nem igazán csípem azokat a lányokat akik ott lesznek,nem vagyunk jóban,a barátom ott is akarna aludni, plusz másnap, vasárnap eljegyzésre kell mennünk.

Nekem nyűg ez az egész, inkább filmeznék itthon az ágyban...

De félek,hogy ezzel megbántom,mert ő nagyon vágyik. Mondtam,hogy menjen egyedül nyugodtan,de nem akar.Ő is eljött velem szülinapra,de ott sokan voltak,ismerős társaság volt neki is.

Egyébként máskor szívesen megyek közös programra,de most valahogy nincs kedvem hozzá. Vagy menjek el a kedvéért, aztán átvészelem valahogy?:/

19l


2015. júl. 10. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
En elmennek.. latod, mennyire fontos neki, egyszer tuleled :)
2015. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!