Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szörnyeteg vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szörnyeteg vagyok? Vagy valamennyire megérthető?

Figyelt kérdés

Leírom röviden a történetet:

Jópasik képével társkeresőzök... és így ismerkedek lányokkal.


Az egész úgy kezdődött, hogy én is, mint minden átlagos mai huszonéves pasi, nem nagyon jövök be a nőknek. Rengeteg visszautasításért már életem során. 2 hónapja gondoltam magamban, kipróbálom a társkeresést jópasik képével. Csak mert különböző fórumokon azt kaptam, hogy béna vagyok és a belsőmmel van a probléma, hiszen a lányok nem a külsőre mennek.

Az eredmény magáért beszél. Jópasis képpel simán eljutok a telefonszámcseréig. Volt olyan lány, akivel még telefonon is beszéltem és utána is "bejöttem" neki.


Annak ellenére, hogy nagyon sok csalódás ért engem, és nagyon fájt, hogy semmibe vesznek a lányok, nem bosszúvágy hajt. Nem akarok fájdalmat okozni a lányoknak. Csak egyszerűen nagyon jól esik lelkileg pozitív, vidámságtól kicsattanó leveleket olvasni és flörtölgetni lányokkal. Még ha tudom, hogy nem is hozzám viszonyulnak így, hanem a képen látható sráchoz.


Kicsit olyan lehet, mint a k*rvázás... csak nem pénzért és nem szexet veszek. Hanem kellemes társalgásokat és ingyen. A k*rvázás valahogy sosem érdekelt. Haverjaim szerint is romantikus, idealista típus vagyok. És ez az egész, amiben részem lehet egy jópasi képével egy lelki felüdüléssel bír. Nagyon jó érzés a pasi helyébe képzelni magát és első kézből átélni az érdeklődést, a kedvességet.


Ami egy picit elszomorító: saját képemmel is volt randi (kb. 2-3 havonta 1et tudtam csak szervezni), de azok a lányok soha sem viselkedtek velem olyan kedvesen, mint azok a lányok, akik a jópasi énemmel leveleznek.


2015. jún. 20. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondanálak szörnyetegnek. Viszont a saját érdekedben azt javaslom, hogy hagyd abba. Lelkileg tönkre fog tenni, függő leszel.


Sokan csinálják amúgy ezt, és nem csak a férfiak közül.

2015. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, kicsit függő lettem. Azért szerencsére van saját életem, munkám, hobbim, haverjaim. Így nem vagyok úgy rákattanva, de szabadidőmbe jól esik csinálni.
2015. jún. 20. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát inkább szánalmas...
2015. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Szörnyeteg? Nem, csak idióta. Magadnak ártasz. Függőség, önértékelési zavar meg a másik becsapása. Te hogyan éreznéd magad a csajok helyében?

Megjegyzem részben az ilyenek miatt is mondtam le anno a netes társkeresésről. Hazudik rajta mindenki.

2015. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

ezt nők is csinálják,szóval nem férfi dolog :D

ismerek is egyet személyesen,egy világ leghazugabb csaja.Több tucat férfit vert már át:D engem is át akart de elkaptam,de nincs harag már,kellően aljas és érdekes személyiség.



hát figyelj ha jól esik,én is csalnék ha kellene szemem sem rebbenne.

az embereket ki lehet használni és néha ki is kell,így vagy úgy,el kell venni ami jár a világtól.

2015. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy.

Amúgy evvel bebizonyítottad, hogy hiába mondják a nôk, hogy kevésbé jól kinézô férfiaknak is adnak esélyt, ez általában nem igaz.

2015. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 omba ***** válasza:

Kicsit (???) skizo....

Amúgy hány évesek ezek a jópasi képek?

2015. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Interferencia ***** válasza:
Volt olyan lány, aki mindkét profiloddal elkezdett ismerkedni?
2015. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Interferencia: igen. A sajat kepemmel 2 levelet valtottunk es lekopott. A jopasis nickre o irt ra.


Eg es fold volt a ket stilus. Tudod h kinek a javara....

2015. jún. 20. 21:34
 10/14 A kérdező kommentje:

Omba: annyi, mint én 25-30 közöttiek.


A vicc az egészben: a legelején volt olyan lány, akitől bocsánatot kértem és bevallottam neki az igazat. Meglepően jól vette az akadályt, megkérdezte miért csinálom. Elmondtam neki. Kért egy igazi képet rólam és mutattam is magamról. A válasz: "nem értem, miért van szükséged ilyen tesztre. nincs veled semmi baj."

Erre viccesen visszakérdeztem: "akkor randizunk?"

A válasz: "bocsi, de túl fiatalnak vagy hozzám! de egészen biztosra veszem, hogy fogsz találni magadnak valakit."


* túl fiatal vagyok hozzá: ahogy leírtam, én is pont annyi idős vagyok, mint a képen szereplő srác. És a koromat is tudta előre, hiszen egyéb paraméterekben nem hazudtam :)


Ironikus volt.

2015. jún. 20. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!