Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen korban normális az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban normális az első csók? Nektek mikor volt?

Figyelt kérdés

Az első szájrapuszi nektek mikor volt? És az első rendes csók?

Szerintetek mikor normális??

Lécci csak értelmes válaszokat. Köszi.



2016. márc. 29. 15:34
 1/6 anonim válasza:
Huu hát nekem első szájra puszi oviban volt ne kérdezd miért hogyan de többen is csinaltuk:D csok az 12evesen majdnem 13voltam. Szerintem az első csoknál amugy a 16 éves az átlag
2016. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Első szájrapuszi nekem is oviban :D

Csók.. egyszer egy fiú lefogott és megcsókolt,11 körül lehettem. Amit viszont én elsőnek titulálok (szerelemből történt, nem erőszak volt, érzelmek voltak benne) 18 évesen volt.

2016. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szájrapuszi még pár évesen volt, egy fiú odajött és megpuszilt, de az nem számít:D Az első rendes szájrapuszim és csókom az rögtön egymás után volt, 17 évesen. Nincs ilyen hogy mikor normális, akkor amikor majd lesz valaki akivel érdemes. Persze 10 alatt ne nyelves csókozzon azért egy gyerek, de felső korhatár szerintem nincs. Maximum furcsa huszon pár évesen még nem, de nem ciki az se.
2016. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szájrapuszi még oviban. Rendes csók olyan 11-12 évesen, a szomszéd kisfiú leerőszakolta a nyelvét a torkomon, nyálas is volt, én nem is igazán akartam, csak kíváncsi voltam. :D Az első olyan csókom, amit mindketten akartunk az 15 éves koromban történt, jó volt, de nem tetszett a srác. Akkor normális, amikor te annak érzed. Ha olyannal csinálod, aki nem tetszik igazán, akkor nem lesz egy nagy was ist das, de nem lesz feltétlenül rossz emlék se. Az első pár "érzelemmentes" csókom is jó, élvezetes volt, de amikor megcsókolt a srác aki nagyon tetszett, akkor elöntött belülről a melegség. :)
2016. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 16 évesen volt az első csókom, előtte azthiszem még szájra puszit se kaptam fiútól 17/L
2016. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szájra puszi 4 évesen, csók 5 évesen😂

De a komoly érzelmekkel teli csók 13 évesen :)

2016. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!