Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni, de szerintem hosszú lesz. A lényeg, hogy szakított velem a barátnőm 1 hónapja, mert túl sokat veszekedtünk. A veszekedések oka szinte mindig az én hibámból volt, mert túlságosan féltékeny voltam, illetve sok mindenben lekorlátoztam. Sajnos erre csak utána jöttem rá, de hiszem, hogy ezek könnyen kijavítható hibák, egyszerűen csak visszafogom magam és nem szólok egy rossz szót sem, ha beszélget másokkal is. A szakítás óta is beszélünk mindennap, mint barátok. Az tervem az volt, hogy majd így bebizonyítom neki, hogy megváltoztam és akkor visszafogad. A változás jól sikerült, hiszen egyszer sem vesztünk össze azóta. (Előtte hetente olyan 2-3 alkalom volt.) De ő elég furán viselkedik velem és komolyan nem tudom már eldönteni, hogy vajon mit akarhat? Általában rövid válaszokat ad és többnyire én tartom fent a beszélgetést, úgyhogy gondoltam, majd nem írok rá, megnézzük akkor mit csinál és írt mindennap rögtön, ahogy hazaért. Ezek szerint akar velem beszélni, nem? De akkor meg miért viselkedik velem így? Amikor beszélünk viszont egyáltalán nem érzem, hogy élvezné, mintha csak egy púp lennék a hátán, és tényleg nagyon sokszor kapok 1 szavas választ.

Szerintetek van még esélyem, hogy visszaszerezzem?

Köszi, annak aki elolvasta.



2016. márc. 29. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed ne aggódj! Kitartást! Próbálkozz be! :)
2016. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Találj olyan lányt akivel jól érzed magad.
2016. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thomika20 ***** válasza:
Nem igazán van esélyed. A féltékenykedés hamar megöl egy kapcsolatot. meg ha másokkal beszélget, eleve nem is voltál már neki fontos.
2016. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Az önbizalomhiányom miatt féltékenykedtem, amit próbálok leküzdeni folyamatosan, és nagyon sokat javult a helyzetem már így is, egyszer sikerülni fog. Az osztálytársaival meg miért ne beszélgethetne?
2016. ápr. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!