Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk lányok! Nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Nektek van valentin napi társatok? Nektek mennyrie fontos a Valentin nap? Mit gondoltok erről az egészről? (14l)

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egész egy nagy felhajtás.

Nektek mi a véleményetek erről?



2016. febr. 14. 18:44
1 2
 1/13 Unpredictable ***** válasza:
100%
Ma már volt néhány ilyen kérdés, és még mindig telibe szarom a valentin napot, nem befolyásol semmit nálam
2016. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem egy nagy hülyeség,nincs semmi értelme.

Azt amit ezen a napon csinálnak a párok azt az év többi napján is megcsinálhatják.Nem értem minek ez a nagy felhajtás.

2016. febr. 14. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom hitegetni magam, hogy milyen jó amiért:

-Nincs drága sportautóm, mert az sokat fogyaszt.

-Nincs drága nagy házam úszómedencével a rózsadombon, mert felesleges

-Nem vagyok kigyúrva mert én fejben vagyok erős

-Nincs barátnőm mert nincs szűkségem rá


De sajnos nem tudok ilyen szinten becsapni magamat, fáj mindegyik, minden egyes nap.

2016. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van barátom de nem tartunk valentin napot. Oka: idegesít a nyálas klisé romantikusság, felesleges egy kiemelt nap a szeretetünk kinyilvánítására, főleg hogy az egész nem is erről szól hanem az idióta ajándékokról amiknek semmi értelme sincs. 18l
2016. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Baromira igazad van 4#es
2016. febr. 14. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nap undorító. Ha valakinek van egy párja, egész évben szeresse és kényeztesse, ne csak ezen az egy napon..

15/L

2016. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Jelenleg nincs kivel tölteni, hülyeségnek tartom. 15/F
2016. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan, mint bármelyik másik nap.

Fölösleges, marketingfogás, ennyi.

2016. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Mind igazatok van.

Ez csak marketing.

2016. febr. 14. 20:34
 10/13 anonim válasza:

Ahoj!


A válaszadók korából következtetve azt hiszem abban a korban én is hasonlóan válaszoltam. Másból áll a világ, ennyi. Azt hiszem a munkában, mindennapi teendőkben az embernek nem árt egy ilyen nap, amikor a párjával kicsit jobban odafigyelnek egymásra.


Nálunk így volt vasárnap, de nem giccseskedtünk, hanem csupa olyan dolgot csináltunk, amit szeretünk együtt csinálni és amit élveztünk. Nem minden nap szólhat csak a másikról. Lehet, hogy a nagy része marketing fogás, nem is aszerint történtek nálunk sem a dolgok, csak a virág is egyszer nyílik egy évben, attól különleges :)


Giccsesen ezt az ünnepet sem szabad megünnepelni, ahogy a többi is elveszti akkor az értékét. A legfontosabb érték az, amit az ember hozzáad az ilyen ünnepi alkalmakhoz. Ha csak puszta tárgyak vásárlásáról van szó, akkor annak nincs igazi hozzáadott tartalma, nem is nagy csoda, hogy kiüresedik akkor egy ünnep tartalma.


Azt remélem, hogy majd nektek is lesz alkalmatok a fenti soraimat megtapasztalni.


25/F

2016. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!