Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belé szerettem vagy most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belé szerettem vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Megismertem egy buliba egy lányt és ő jelölt be és rám írt onnantól kezdve naponta több órákat beszélgetünk valamikor 5-6 órát és mostanában egyre sűrűbben. Én az elején szimpla barátnak tekintettem de mostanában ha nem beszélünk úgymond "hiányzik" és mindig rá gondolok.. Azért csak barátkén tekintettem rá mert én 18 éves vagyok/Fiu és a lány 2 hónap múlva lesz 16. De ahoz képes nagyon érett gondolkodású úgy értem nem olyan mint a vele korú lányok. Dolgozik mellette tanul.Szerintem bejövök neki az üzenetei alapján. Attól félek hogyha elmondom neki hogy én többet érzek lehet elveszítem a barátságát:( Mit csináljak? Tanácstalan vagyok pedig nem szoktam ha lányról van szó. De ő más mint a többi..
2016. márc. 29. 21:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lehet neki is tetszel de ezt nem akarja bevallani magának vagy pedig fél
2016. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A pasi dolga kezdemenyezni :) sok sikert hozza, szerintem mondd el neki minel hamarabb, biztosan kolcsonos ha allandoan veled beszelget.
2016. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!