Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam meg egy fiunak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy fiunak, hogy bele szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy fiú akiért nagyon oda vagyok...az utóbbi időbe jobban megkedveltem...szinte bele szerettem...csak félek,hogy ő nem érez irántam semmit,hogy mondjam el neki,hogy tobbet érzek mint barátságot?a válaszokat előre is köszönöm


15/L


2016. márc. 26. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A száddal.. Esetleg iraskeszseggel..

16F

2016. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eznemlényeges ***** válasza:
Elhívod egy helyre, ahol ketten vagytok, s belemondod a szemébe, ha nem mondod el, akkor csak bánni fogod, ha elmondod és elutasít így jártál.
2016. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"elutasít így jártál" Bumm de nem az anyatokkal 😆
2016. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem vallasz neki szerelmet,lehet hogy megteszi más.Inkább bánd meg azt,hogy megtetted,mint azt,hogy nem. :)
2016. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. márc. 26. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
a ferfiak jelentos resze nem kimondottan erzekeny a cicomas mondatokra v a vegen meg felreertelmezi. javaslom h a legegyszerubb modon tisztan es erthetoen mond el neki. ha nem jon ossze akkor ugy se fog rajta problemazni, nem egy pletykafeszek(gondolom) -avagy a kellemetlenseget is megusztad.
2016. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!