Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy szerettem bele egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy szerettem bele egy lányba hogy a rokonom hogy heverjem ki, nem rég tudtam meg és már ő is tudja de folytatná? Többi lent

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg több mint fél éve. 3 napja épp csókolóztunk a buszmegbe mikor jött a Faterom és be mutattam neki mikor mondta a lány hogy hívják apám vissza kérdezett nem a xy a faterja és mondta hogy de.Ezután mindenki ment a dolgára és mikor haza értem akkor hívott be fater a szobába és mondta hogy ő a nagyinak a huganak a fiának a lánya

2015. okt. 5. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Másodunokatestvérek vagytok. A hatályos polgárjog alapján még első unokatestvérek is házasodhatnak (bármennyire is okoskodnak az itteni pontozóbajnokok). Szóval csak rajtatok múlik.
2015. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Jááj...hát...az...még a úgy ahogy belefér....

Nem lesznek kancsal gyerekeitek,de értem,hogy fura.

2015. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Mondjuk nekem se menne :/


Keress mást,erre nincs más módszer,ha csak nem fogadtak örökbe.

2015. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazándiból ez az anyum anyukájának a testvérének a gyerekének a lánya már elég távoli. Legalábbis nálunk nem összetartó a család,így valószínűleg nem is tudtam volna meg ha ilyen rokoni szállal rendelkező személlyel randizom.

Viszont még így se tudnék együtt lenni valakivel akiről tudom,hogy rokon.


Ha titeket nem zavar,szerintem nyugodtan lehettek együtt,a kutya nem fogja megtudni,hogy rokonok vagytok.

Nekem nem menne.

2015. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy én nem szeretném folytatni ő pedig igen, tegnap is találkoztunk és mikor le feküdtünk olyan fura érzésem volt hogy a rokonomal szeretkezem.Szeretem öt meg minden de nekem ez hosszú távon biztos nem menne, idegileg úgy érzem össze roppanok.Egyébként én az apját is egyszer láttam akkor is csak temetésem.
2015. okt. 5. 12:42
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Nem akarod folytatni,de azért nagy durcázva lefeküdtél vele :D
2015. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mondjuk ez így elég buta dolog. Ha nagyon jól tudod,hogy neked ez nem megy és nem akarod folytatni akkor legyen benned annyi,hogy lefeküdni se fekszel le vele.
2015. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!