Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek miért van az hogy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek miért van az hogy fiú létemre megnéznek az utcán sokszor csajok de sajnos valamikor srácok is ez miert van?

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok külömb senkinél igaz hogy nem úgy öltözködöm mint a "Páwák" de nem hiszem hogy emiatt ...Előre is Köszi ! :)

2016. márc. 30. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet van egy ezres a homlokodon.
2016. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hú erre még nem is gondoltam Köszi :) legközelebb a pénztárcámba teszem
2016. márc. 30. 21:49
 13/14 anonim válasza:

Azt mondtad, mindig megnézed, hogy le van e húzva a slicced, de nincs lehúzva.

Szerintem lehet, hogy azért bámulnak, mert egyfolytában azt nézegeted.... :D Amúgy mért baj az, ha megnéznek a srácok? Csak nincs tele melegekkel a világ... akkor én kiugrok az ablakon... Egyébként te is meg szoktál nézni mondjuk egy tábla csokit, mégsem vagy belé szerelmes. Gondolom.

2016. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
En nem ilyen dologra gondoltam , hogy "hu megtetszettem mindenkinek király vagyok " csak egy ártatlan kerdes volt :D:D
2016. ápr. 25. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!