Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nálam idősebbek mindig tetőtől talpig megbámulnak az utcán és van hogy kurjongatnak is utánam, ellenben a velem egyidősek, bár megnéznek, de mégse hívott el még egyik se sehova?

Figyelt kérdés

Nem csak ismeretlenek, de még azok se, akik ismernek és állítólag nagyon bírnak (amikor éppen nem vagyok ott, szokták mondogatni a srácok elvileg). Soha senki nem hívott még el sehova. Miért? Velem van a baj?

16l


2015. aug. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem Zamárdiban az Autós Kempingben vagy sezonos véletlen?
2015. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*szezonos
2015. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Közel sem :D
2015. aug. 10. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Kötelező elhívni téged valahova is? Nem.

Én is megnézem naponta lányokat, mégsem hívom el az összeset.

De ettől függetlenül nem hinném, hogy bármi baj lenne veled.

2015. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig van egy ugyan ennyi idős ismerősöm és ugyan ebben a cipőben jár. :D Akkor bocs. 1#-es.
2015. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-es semmi baj :)))

4-es, egy szóval sem említettem hogy elvárom hogy elhívjanak, sajnálom, ha ez jött le a szövegből. Csupán ha külsőre bejövök nekik és ha még állítólag a belsőmet is bírják, akkor felmerül bennem a kérdés hogy miért nem próbált meg még egyik se közeledni hozzám. Mert több mint örülnék egy meghívásnak. Tudod elég szar érzés hogy a korombeliek már mind a 10. pasijukkal vannak együtt, hozzám meg még közeledni sem akart senki :)

2015. aug. 10. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert most már általában úgy van, hogy a 16 éves csajok többsége 18-20 éves srácokra bukik. Nekem velem egy korú csajszi kellene de így kevés az esély még kell várnom pár évet. Mert nekem nem kell 14 éves csaj mert még az kislány. Visszatérve a kérdésedre megbámulnak, bejössz nekik de lehet úgy vannak ők is vele, hogy biztos neked is egy 19 éves csávó kell. 17/f
2015. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6: " a korombeliek már mind a 10. pasijukkal vannak együtt,"

Ez kvára gáz, ne akarj ilyen lenni...Elhiszem, hogy vacak most neked, de továbbra is állítom, hogy veled nincs baj. Kezdeményezz te, veszíteni valód nincs.

2015. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as: dehogy akarok ilyen lenni, csak érzékeltetni akartam a különbséget. :D de rendben köszi, majd megpróbálom megfogadni a tanácsod. :)
2015. aug. 11. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!