Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány és 21 éves fiú (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány és 21 éves fiú ( pár nap múlva 22) az nagyon nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha mind ketten szimpatikusak lennénk egymásnak,működhetne így a kapcsolat? :D


Köszi a válaszokat 14/L :D


2016. ápr. 1. 14:10
1 2
 11/19 anonim válasza:
78%

Szerintem nem gáz a korkülönbség, csak bizalom legyen, meg kötődés, szimpátia.

Már az is megszokott, hogy 70 éves sugardaddynek 20 éves sugarbabyje van. A te eseted teljesen normális.

Attól függ milyen kapcsolatra gondolsz...

Úgy gondolom, hogy ismerkedjetek még, gyakoroljatok egymáson, sokat tanulhatsz tőle..

Szerintem nem rossz dolog tapasztalatokat szerezni.

Később stabil kapcsolat is lehet belőle..

31/f

2016. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Egy 14 éves gyereknek senkin nem kell gyakorolni, és nem kell tapasztalatot szerezni....főleg nem egy férfival...

Mennyi fa.sz jár ide, és még a végén ilyenekre fog hallgatni...

2016. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

12es. Nem tudom, mennyire vagy képben, miket csinálnak már a 12 éves lányok is.. Meglepődnél, ha nem csak a billentyűt nyomnád 0-24 és elmenni pl pár unofficial szórakozó helyre. Majd kérlek, írd le élményeid! :)


Ahhoz képest ha egy 14 éves kapcsolatot szeretne, akkor az már le van tolva, mert esetleg nagyobb a korkülönbség, mint amit a 20.században megszoktak.

Na és mi van azokkal a 16-17 évesekkel, akik 30on feletti férfihoz járnak fel heti szinten, hogy ellenszolgáltatás fejében kapjanak kis zsebpénzt? Az nem beteg?


Kérdezőnek:

Hozzáteszem!!! Ha mindketten vannak elég értelmesek akkor működhet! Bár szerintem minden belefér, de érdemes lenne tisztázni, mit akartok egymástól. :)

A tapasztalatszerzés a fontos, nem hiszem, hogy együtt fogtok megöregedni..

11. voltam

2016. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13: Tudom,miről beszélsz és egyik eset sem normális.....

Ennek a lánynak sem kell beállni ebbe a sorba.

Tapasztalatot nem ebben a korban kell szerezni, főleg nem egy jóval idősebb emberrel.......

Rontod a levegőt, negatív irányba befolyásolod a kérdezőt.

2016. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

14es! Nagyon konzervatív álláspontot képviselsz. A modern világban már lassan minden elfogadott. Ha szimpatikusak egymásnak és nem használja ki őt a srác akkor miért is ne? Jogilag már legális, erkölcsileg meg egyénfüggő..

Majd a kérdező eldönti mi a jó neki, nem befolyásolok, csak véleményt mondtam.

2016. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A modern világban már lassan minden elfogadott."

Sajnos. És? A modern világ minden lakójának úgy kell viselkedni, ahogy a többinek??

De ha egy 22 évesnek egy 14 éves gyerek szimpatikus, ott gondok vannak, ez neked nem esik le?? Lehet ez a te világodban normális,de a való életben nagyon távol áll attól...

Jogilag a kapcsolat minden korban legális...... Itt te már a szexualitást boncolgatok, annak van a 14 éves korhoz köze...... A szexet végképp nem ebben a korban kell elkezdeni, bár ez a te ferde felfogásod szerint biztos normális.

A kérdező kérdéséből látszik, mennyire naiv és éretlen (bármennyire állítja az ellenkezőjét). Egy 22 éves férfinek szexuális igényei vannak, amiket ez a naiv kislány ki is fog elégíteni pár szép szó miatt..

2016. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
boncolgatod*
2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D

Csak hogy lássátok elmesélem a sztorit:


Kb. 8-9 éves volt (3.osztály végén ) volt egy nyári tábor ahol ő is ott volt,ő akkor 17 éves volt

Már akkor is beszélgetett velem meg ilyenek de nem hinném hogy tudta hogy hány éves vagyok :D Kicsit korán érő tipus vagyok ezért idősebbnek néztem ki szerintem már akkor is egy kicsivel

Na igen utána teltek az évek csomó ideig nem hallottam róla semmit, azt hiszem nem is élt a városban egy ideig mert sose láttam :D

Aztán 1,5 évvel ezelőtt kb. újra felbukkant a városban

Néztem az adatlapját facebookon,tavaly volt egy kapcsolata de azóta semmi (legalábbis nincs kitéve)

Nekem is volt 1 éves kapcsolatom de azt inkább ne részletezzük..

És mióta újra feltűnt és találkoztam vele mindig olyan furcsán nézett :D értitek..elment mellettem és nézett,utána vissza is tekintett rám és olyan furcsa volt

Tehát nem vagyok meggyőzödve hogy tetszem neki,mert nem tudom

Meg szerintem fogalma sincs hogy hány éves vagyok :D

Szóval igazából alig ismerem,tehát nem vagyunk beszélő viszonyban meg semmi :D Csak tetszik

Ezeket azért írtam le hogy értsétek a helyzetet :D

Köszönöm szépen a válaszokat :-)

2016. ápr. 2. 12:26
 19/19 anonim ***** válasza:
no comment
2016. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!