Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki iránt már egy ideje nem csak barátságot érzek. Néha ő is tesz kisebb megjegyzéseket, hogy szeret, egy "elég jó" féle módon, vagy épp azt mondja h szeretné ha csókolóznánk, vagy ilyesmi.. De sokszor úgy tesz, mintha egyáltalán nem is érdekelném. Olyanokat mond, hogy majd meg fogok tudni dolgokat róla, aminek örülni fogok, stb..

Már volt olyan is, hogy felelsz vagy merszeztünk, és olyasmiket kérdezett, hogy tetszik e nekem valaki, meg hogy elmondanám e neki, h ha többet éreznék iránta. A volt barátnője az én régi nagyon jó barátnőm volt, de nagyon megutáltuk egymást, szóval ez nem is akadályozna abban, h esetleg összejöjjünk a sráccal.. Sőt. Csak a korkülönbség miatt félek h nem lenne sok esélyünk. Én 14 vagyok, ő pedig 18. És még az sem biztos hogy én tényleg tetszem neki. Amint mondtam, már sokszor kért csókot, puszit, meg már párszor meg is ölelt, de fogalmam sincs mit gondoljak róla. Elég sok lánnyal beszél naponta, és úgy gondolom néha, h az összes többi lánnyal is olyan kedves, meg hasonlókat kér tőlük.

Szerintetek mit gondoljak? Vagy merjem megkérdezni hogy ő mit gondol arról, hogy esetleg megpróbálhatnánk? Segítseteeek

Minden válasznak örülnék :)



2016. márc. 2. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak játszik veled, esetleg egyszeri alkalommal "kipróbálna". 18 évesek nem igazán 14 évessel akarnak komoly kapcsolatot.
2016. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Egyet értek az elsővel, tipikusan az a fajta, aki még most fedezi fel a testét, nem tudja magát kontrollálni. Szóval több vasat tart a tűzben.

Te minden bizonnyal annyi lennél neki, hogy kiéli rajtad a vágyait, és utána ha van jobb, dob.

Én se akartam anno 18 évesen 14-15-16 évesekkel lenni, mégis a testi vágyak miatt előfordult.

Az ilyen kis "kóstolgatások" is, mint a csók, stb. arra vannak, hogy szórakoztassák. :)

2016. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom, de ne gyere vele össze... el kéne felejtened... Nekem is volt egy ilyesmi szitum. Az a lényeg, hogy a barátnőim mindig mondták amikor jöttünk le meccsekről (ő mindig mögöttem sétált) hogy nézett nagyon, többször is láttam, hogy rám nézett, szóval úgymond felmérte a terepet. Amikor meg úgy döntöttem, hogy ráírok akkor 15 napra rá összejött egy másik csajjal. Lehet úgy gondolod, hogy ez totál más dolog, de én még mindig nem tudom elfelejteni azokat a mondatokat pillanatokat amiket vele töltöttem/beszélgettem és ez egyszerűen szörnyű, hogy egy ekkora tuskót nem tudok elfelejteni lassan fél éve. Jobban jársz ha megpróbálod elfelejteni a korodbeliekkel. 14/L és a fiú 17 :)
2016. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! :)
2016. márc. 3. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet.. Megismertem egy kedves, aranyos 14 éves lányt, akivel összejöttem, de persze ezt a szülei nem tudják.. A lány azt mondta, hogy a szüleinek csak annyit mondott, hogy megismert egy srácot.. Sajnos azt hazudta a szüleinek, hogy "16 vagyok", de még így sem nézik jó szemmel a dolgot.. Ha a szülei ismernének, akkor rájönnének, hogy nem csak arra kell a lányuk... (EGYÉBKÉNT MÉG NEM FEKÜDTEM LE VELE ÉS NEM IS TERVEZEM, MERT MÉG FIATAL!) Ezzel teljesen tisztában vagyok... Nagyon szeretjük egymást és bármit megtennénk egymásért.. Csak attól félek, hogy mi lesz, ha a szülei megtudják, hogy valójában 19 vagyok... Ebben az évben leszek 20 júliusban... :( Annyi a szerencsém ,hogy nem nézek ki annyinak.. SOkan 14-nek néznek.. 19/F
2016. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!