Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Egy csókot ha nem is a lány akarta és utána nem vallotta be,hanem úgy tett mintha mi sem történt volna. (bnőm szilveszterkor az exénél aludt éjszaka az meg megcsókolta és most derült ki)

2016. ápr. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért aludt az exénél? o.O
2016. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, mit keresett az exe ágyikójában? És konkrétan ott, vagy csak egy külön kanapén? És ha csókolóztak, történhetett több is. Hát hogy került oda? Szerintem valami csak lehetett ilyen érzelmi kötelék őfelé (csávó felé), ami odacsalogatta a barátnődet. Nekem ez, hogy nála aludt elég gyanús. Veled meg nem foglalkozott, figyelmen kívül hagyott. És csókolóztak, amit nem akart bevallani. És lehet, hogy lenne még minek kiderülnie. Lehet, hogy még az exét szereti, különben meg elég félreérthető ez a helyzet, szóval én nem bocsátanék meg.
2016. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt, akkor megbocsátod neki. De ezt a dolgot tisztáznotok kell.
2016. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!