Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megbocsátanátok a...

Szülők, ti megbocsátanátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Adott két lány gyerek, idősek már az egyik 24 éves a másik 28. Sosem jöttek ki jól, az idősebb folyamatosan alátett a kisebbnek. Az idősebb 3,5 hónapos terhes és a húga összejött a párjával és elköltöztek. Ti ezek után beszélnétek még a fiatalabb gyereketekkel is?
2016. febr. 16. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
fuh,hát ez tök gáz,de attól még a te gyereked, gusztustalan, nem is tudom,mondjuk a pasassal tuti nem beszélnék, a gyerekemmel igen
2016. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól értem, a hugica lenyúlta a terhes nővér pasiját?


Szülőként megbocsátanám, testvérként nem.

2016. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Igen. A pasit viszont a budos életben nem szeretném látni, ugyanis ő a legnagyobb hibás. Kishugi se normális, hogy a nővér pasijaval kezd, de a nővér is ludas - esélyesnek látom, hogy rovid kapcsolatban, védekezés mellett esett teherbe
2016. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ebből az jött le hogy hogy a húgi így ált bosszút nővérén azért mert a nővére sokszor alátett neki,a nővére is hülye volt,így kapta vissza a sorstól ez van
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
94%
Adnék neki egy alapos fejmosást, az biztos. Nem tudom, hogy szóba állnék e vele. Lehet, ha ezek után is beszélsz vele, az idősebb lány megorrol rád és akkor meg ú lesz az, akivel nem beszélsz. De mivel ő most terhes, nagyobb szüksége van rád, mint annak a mocsoknak... már bocsánat. Szóval ha választanod kell és nem lehetsz mindkettővel egyszerre jóban, akkor inkább hagyd a francba a kisebbet.
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
4. válaszoló vagyok,és nem provokálni akarok,de ha valakinek keresztbe teszünk egyszer vissza kapjuk a sorstól,tapasztalat
2016. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
11%
4. válaszoló szerintem te elég furán látod a dolgokat. Azért ennyire komolyak csak nem lehettek azok a konfliktusok. És egyébként is testvérek. Akárhogy is, ez elég szemét dolog.
2016. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szülőként természetesen, főként, hogy a lány nem a szülőnek ártott.

Amúgy sem "egyedül csinálta" a húg, ehhez két ember kell, tényleg a férfi a "leggyengébb láncszem" ebben a történetben, bár többé-kevésbé nyilván mindhárman benne vannak, még az idősebb testvér is.

2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy kicsit kerekebb legyen, a kisebbik lányt a nővére sokszor meglopta, megalázta mások előtt, átgázolt rajta, ha a saját érdeke azt kívánta. A férfi nem tudott róla, hogy a nagyobbik lány terhes, Ő azt hitte gyógyszert szed. Ő azt mondta nem fogja boldogtalanul leélni az életét, mikor valaki mással boldog lehet, és bánja hogy nem vele ismerkedett meg először, mert akkor nem lenne ez a nagy hajcihő.
2016. febr. 16. 17:41
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az a Kérdés hogy a nővérrel miért beszél a szülő?
2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!