Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit igényeltek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit igényeltek a fiútoktól?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amikre szükségetek van a pasitoktól? Ha lehet ne csak olyan szavakat írjatok, hogy "őszinteség", hanem lehetőleg konkrétumokat. Példákat. Csak azért, mert szeretném tudni, hogy mire vágynak a lányok, amikre a fiúk nem is gondolnak.

2016. ápr. 2. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nos én alapvetően elvárom, hogy a fiú kezdeményezzen. Szeretem ha egy srác tud komoly lenni es meg is tud nevettetni. Szeretem ha annyura ismer hogy ramnez es rogton tudja ha valami bajom van. Szeretem, hogy mindent megtudok vele beszelni es termeszeesen o is velem. Ja es 100%ig bizhatok benne
2016. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát igen az őszinteség fontos pl ha megkérdezem hogy ez jó ötlet vagy hogy ez így jó akkor mondja ki ha nem ... vagy kedveskedjen néha érezzem hogy fontos vagyok neki , ha kell tudjon megnevettetni... ilyesmik
2016. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
oh és persze azok is amit az előttem lévő írt
2016. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Fontos hogy megnevetessen. Legyen legalább egy közös hobbink. Mindig adjon tanácsokat ha szükségem van rá. Ha nincs jó kedvem legyen mindig mellettem. Legyen megertő és soha nem fekszünk le haraggal. Tudjon főzni egy kicsit XD
2016. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mosolyogjon/nevessen sokat, nálam ez alap dolog, mert ha az boldog, akit szeretek, akkor én is.😄

Nem muszáj, hogy hasonló érdeklődési körünk legyen, de ha pl. én sorozatot nézek, ne hisztizzen, hogy "mert az a sorozat fontosabb neked, mint én?!".

Legyen őszinte, HŰSÉGES (ne csaljon meg).

Legyen benne minden hülyeségben, (persze nem ész nélkül), tudjon úgy igazán élni, elvégre egyszer vagyunk fiatalok.:D

Ne hasonlítgasson másokhoz engem, attól rosszul vagyok.

Legyen picit perverz, de ne állandóan AZ legyen a téma.

Stb, stb.

Persze nem azt várom el, hogy tökéletes legyen.:)

2016. ápr. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem,ha egy fiu beszedes. En sajnos nem tudom befogni a szamat,ezert untatnak is a csendes emberek.

Amiket az elottem szolok leirtak,azok is fontosak persze. De azt hiszem,ezt meg senki nem irta,probalok ujat hozzatenni.

2016. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igénylem a kedvességet. Minden mennyiségben :D pl váratlanul átölel hátulról, vagy megcsókol. És ha valami problémája van azt elmondja.

Nameg a barátai. Fontos hogy ismerjem őket, és ő is az enyémeimet. És néha (ritkán, valamikor) összejöjjünk mint egy nagy baráti társaság.

És a közös programok is fontosak, emellett a szabadság is. Az, hogy ne üljünk folyton egymás nyakán. Ez egy elég komplex dolog és most lusta vagyok többet írni :)

2016. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szeretem ha annyira ismer hogy ramnez es rogton tudja ha valami bajom van."


Konkrétan senki sem tud olvasni a párja gondolataiban:) pl. sokan elvárják, hogy a párjuk kitalálja, hogy milyen bajuk van, de ez minimum beszélgetés nélkül nem nagyon működik. Viszont az kifejezetten kedves, amikor a párom megkérdezi esetenként, hogy mi a bajom.


Én személy szerint úgy érzem, hogy sok mindent eltudnék nézni a páromtól, nincsenek azok a tipikus elvárásaim, mint sokaknak, egyszerűen csak azt várom, hogy a személye legyen érdekes számomra, pl. a stílusa, életmódja, gondolkodása, és emellett szeressen engem, figyeljen rám, amivel érezhetem azt, hogy szeret;)

2016. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!