Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi időt töltötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt töltötök együtt / igényeltek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Három kérdésem lenne még. Mint például:


1.Ha mondjuk ki marad egy nap találkozó és mindenféle beszélgetés nélkül (telefon,chat stb nélkül), azt nem fogjátok fel tragédiának?


2. Ha valamilyen oknál fogva 3 hétig nem tudtok találkozni, milyen gyakran (naponta sokszor vagy elég napi egy telefonbeszélgetés is, stb) és milyen formában (telefon, skype, chat stb) keresitek egymást?


3. Milyen gyakran igényled a személyes találkozókat egy héten? Minden nap pár óra kell, vagy heti hány alkalom kell szerinted ,ami még egészséges, és nem folyton egymás nyakán csüngtök, van saját életed mellette is?


Köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 25. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ammenyit lehet.

1. Nem, megesik, attól még gondolok rá.

2. Legalább 2 naponta. Telefon/chat

3. Amikor mindkettőnknek van ideje, akkor mindenképp.

2015. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na az én helyzetem kicsit másabb, mert erre így nem tudok válaszolni. Én egyedül élek, a barátnőm a családjával, tehát heti minimum 5 napot együtt vagyunk. Egy helyen dolgozunk (egy épületben, de más szervnél) így nap közben is sokat találkozunk - együtt megyünk, együtt ebédelünk, együtt jövünk. Néha viszont úgy érzem, hogy már sokat vagyunk együtt, ilyenkor vagy hazamegyek a szüleimhez vagy csak ezt mondom és egyedül töltöm a hétvégét, de akkor minden nap beszélünk így vagy úgy.

Elég stabil társasági életem VOLT régebben, mára ez már nem így van, de nem is érdekel. Ha kell tudok időt szakítani a barátaimra, egy sörözésre, de nem ez az első, a barátnőm az első.

2015. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte azonnal összeköltöztünk. Az eltérő munkarend miatt még így is előfordul néha, hogy egy-két napig nem látjuk egymást.

1. Olyan nincs, hogy nem beszélünk egy nap se. Ő a szerelmem. Igénylem, hogy beszéljünk. Amikor elutaztam pár napra, akkor is naponta legalább egyszer telefonáltunk.

2. Ha ilyen eset állna elő, akkor attól is függ a kommunikáció, hogy mit csinálunk. Nyilván nem várhatja el senki, hogy munka közben a telefonon lógjon a másik, de napi egy beszélgetésre azért kell időt szánni. A forma mindegy, bár nyilván kanadába mondjuk nem telefonálnék, inkább skype.

3. Én igénylem a napi találkozást. Ez időtől is függ, sokszor csak egymás mellett nézzük a laptopunkat, de kell hogy érezzem, hogy mellettem van.

2015. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden nap beszélünk telefonon, de találkozni csak hét végén szoktunk.
2015. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!