Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Tetszik a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Tetszik a barátom, de nem szeretném hogy tetszen, mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác... A barátom, szívesen összejönnék vele csak hát, nem szeretném tönkretenni a barátságunkat. Mostanában nem beszélgetünk, nem talizgatunk,egy suliba járunk,elhúzunk egymás mellett,úgy teszek mintha nem látnám (nem szó szerint értem) és eközben érzem, hogy jobban kedvelem mint egy barátot...
2016. ápr. 3. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14
2016. ápr. 3. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer élsz..

Miért foglalkozol ilyen fa szsággal?

Ha tetszik, akkor tetszik nincs mit tenni összejönni vele.

Nem lesztek örökké barátok, ha akarod ha nem.

Élvezd az élet minden pillanatát.

Ja, és nem mellé beszélek, tapasztalat.

2016. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Segítség! Tetszik a barátom, de nem szeretném hogy tetszen" - Ez aranyos :DD Egyébként mondd el neki. Szerintem. Ha azt folytatod amit eddig akkor tönkremegy a barátságotok, ha meg elmondom akármi lehet belőle. :D
2016. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!